Zpět na Prodlužování vlasů

Prodlužování metodou weaving, weavex

Hledám kadeřnici, která by uměla prodloužit vlásky metodou weaving nebo nějakou podobnou. Mám koupenou vlasovou tresu a nemůžu najít nikoho, kdo by mi ji „přidělal“. Budu ráda za každý kontakt (Zlínský kraj, Brno, Olomouc).

Katka (Kleopatra.17@centrum.cz) | 21.10.2009 14:31 | ip: 85.160.89.244

Myslím ,
že jedno studio v Brně na Orlí tuto metodu wave-on používá :)

Lenka | 14.4.2011 9:34 | ip: 62.245.112.26

Ahoj,
chtěla bych se zeptat jestli máte s těmito metodami zkušenosti a kde si to necháváte dělat? Mám vlasovou tresu a chtěla bych zkusit weavex, ale nemůžu najít salon v Praze, kde by mi to přidělali. Děkuji ;-)

22denisa | 30.1.2012 13:15 | ip: 85.162.21.143

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.