Zpět na Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů a prodej vlasů - Dlouhovláska.cz

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s kvalitou vlasů od Dlouhovlásky? Četla jsem dobré ohlasy, ale chtěla bych se zeptat tady, protože na jiných diskuzních serverech je to s cenzurou a všimla jsem si, že tam hlavně pozitivní ohlasy u většiny salonů a prodejců nenechávají kvůli tomu, že to asi působí jako reklama. Takže pokud máte kladné zkušenosti, prosím napište je. Chci se rozhodnout dobře ke komu jít na prodlužko, a o Dlouhovlásce si myslím, že je asi nejlepší.

Marie Kolářová | 6.12.2012 22:12 | ip: 94.126.17.68

A koukala jsi třeba na jejich Facebook? Tam mají hodně pozitivních ohlasů… facebook.com/Dlou­hovlaska.cz

Shia | 6.12.2012 22:28 | ip: 146.255.9.124

Jo, jo, jejich facebookovky mě taky právě moc zaujaly. Tolik fotek a informací nemá na Facebooku žádný jiný salon. I holky tam hodně píšou dobré ohlasy a dávají tam svoje fotky. No a ty fotky před a po jsou neuvěřitelný!!! 8-O

facebook.com/pho­to.php?fbid=45­0266665037960&set=pb­.119424451455518.-2207520000.1354834357&­type=3&theater

facebook.com/pho­to.php?fbid=44­1868809211079&set=a­.119433941454569­.17211.11942445145­5518&type=3&the­ater

http://www.facebook.com/photo.php?…

Neuvěřitelný prodlužka!!!

Marie Kolářová | 6.12.2012 23:56 | ip: 94.126.17.68

Chtěla jsem jednoznačně středoevropské vlasy a pak už jsem se jen rozhodovala kam jít. Vyhrála to u mě Dlouhovláska a jsem opravdu ráda, že jsem se pro ně rozhodla! Jsem nadšená! :-D Kvalita vlasů nádherná, vůbec se necuchají, vypadají přirozeně a odstín mých melírovaných vlasů je naprosto totožný s prodlouženými! Jsou jako moje :-) Akorát se chystám ke svému prvnímu posunu, takže už je nosím nějaké 3 měsíce a vlásky jsou pořád stále krásné. Dlouhovlaska.cz nejlepší!

Jiťul Djobeček M. | 11.1.2013 3:07 | ip: 49.212.129.130

Doporučuji sl. Petru, je přímo majitelkou Dlouhovlásky, a je opravdu moc šikovná. Nad skladbou pramínků opravdu přemýšlí, to se u kadeřnic běžně nevidí. Petře jsem tedy moc vděčná za krásný nový účes! Prodloužení vypadá opravdu přirozeně a známí, kteří mě neviděli půl roku, si mysleli, že mi to takhle pěkně vyrostlo! ;-)

Olina | 9.6.2013 14:20 | ip: 195.122.213.178

Tak se podělím o svojí zkušenost – Nejvýhodnější výkup vlasů, tedy mých vlasů, které jsem si chtěla nechat ustřihnout a také jsem si je nakonec ostřihat nechala, byl u Dlouhovlásky. Ptala jsem se na podmínky a ceny výkupů vlasů v pěti různých salonech a nejlíp mi to vycházelo u Dlouhovlásky, tak jsem tam nakonec šla. Penízky super, střih podle mé představy, rychlé objednání, doporučuji.

PS: Byla bych zvědavá, kdo nakonec bude moje vlasy nosit, he he ;-) Starala jsem se a měla jsem je ráda.

Jana P. | 10.1.2014 11:25 | ip: 50.1.126.165

Dobrý den,
salon "Dlouhovláska"můžu z vlastní zkušenosti doporučit.20 let jsem nosila krátké vlasy,takže u mě byla změna radikální a jsem naprosto nadšená.Slečna Petra,je opravdu moc šikovná a má pro svojí práci cit.

Olga Vlasáková | 23.11.2014 10:04 | ip: 46.135.3.14

Nedoporučuji, kamaradka chtela neperoxidovane blond vlasy. Nabizeli ji furt peroxidovane a kdyz uz chtela odejit protoze byli hnusni tak ji dovolili jit do skladu a vybrat si. Kdyz konecne nasla co ji vyhovuji tak ji posadili a bez oznameni ji zacali strihat jeji vlasy. Vlasy ji pridelali a doma zjistila ze ji zapomneli z ceny odecist zalohu a po umyti zjistila, ze ji vlasy namixovaly s odperoxidovanyma. Vlasy se ji zdali i zr jsou tencii tak pramen zvazila a mel vazit 1 gram a vazil 0,6 gramu. Psala jim na fb recenzi a ze ceka napravu a oni to okamzite smazali a napsali ji hnusnou zpravu a ze ji to predelaji a ona ge uz jim neveri a oni ji napsali ze ji to nevyreklamuji ze ma smulu. Takze urcite nedoporucuji!!!

Denisa | 12.2.2016 15:43 | ip: 109.105.39.19

Ahoj holky,16.2.jsem byla na konzultaci u dlouhovlasky.Už přes dva roky nosim krátké vlasy,tak chci změnu:) Mluvila jsem i přímo s p.Petrou ke které jsem i objednána ,na mě působila strašně míle,taková panenka…pro dlouhovlasku jsem se rozhodla po dlouhém hledání na internetu..a za mě prodluzka od nich hlavně od .p Petry jsou nádherný..řekli mi i celkovou cenu prodloužení,což mě taky mile překvapilo…
Jsem objednána na květen a už teď se nemůžu dočkat..

Alca | 25.2.2016 14:05 | ip: 109.81.187.64

Já jsem byla v tomto salonu poprvé začátkem prosince a vlasy mi dělal pan Petr zřejmě majitel co jsem pochopila a musím tedy říct, že co se týká preciznosti práce Pecka a hlavně rychlosti. Po veškerých zkusenostech s kvalitou vlasů už nikdy jinam:) Jsou jedničky a myslím, že zaslouženě.

Táňa | 30.3.2016 15:28 | ip: 194.50.240.245

Ja také byla v Dlouhovlasce, nejdříve jsem si pročítala recenze a nakonec jsem to riskla a jsem moooc ráda konečně vypadám, jako člověk a nemám místo vlasů chemlon… :))))

Klarčí | 31.3.2016 13:14 | ip: 90.181.236.37

Ještě jsem chtěla napsat, že jsem u nich vyzkoušela Olaplex a to je teda zázrak pro zničené vlasy, koupila jsem si u nich i Olaplex domácí kůru:)))

Klarčí | 31.3.2016 13:15 | ip: 90.181.236.37

Bohužel, má zkušenost je jiná… Ujala se mě paní JANIČKA na posun vlasů, které jsem měla odjinud. Milá.., ale to je asi tak všechno! Sundali mi vlasy se slovy, že je to nekvalitní hrůza, „otočené vlasy“. Jako laik jsem pochopitelně důvěřovala a netušila, o co jde. Vycítila jsem, že nejlepší by bylo zakoupit nové vlasy u nich, ale jelikož doposud byly bezproblémové a pěkné, navíc necelý rok staré, neviděla jsem důvod. Následně je odnesly kamsi dozadu s tím, že je 100% napraví. Náprava stála 500,–Kč a délku vlasů o 5 cm méně a hlavně naprosto jiná kvalita. Vsadila bych se, že mi je vyměnili! Předtím jsem cítila určitou hmotnost na hlavě, teď je to jako chmýří. Trávila jsem tam 6 hod. v křesle
(NECHÁPU!!!) a výsledek jsem doslova obrečela. Přišla jsem s vlasy do půli zad, těžkými a odešla sotva po lopatky s lehkým chmýřím.
Chtěla jsem si obratem stěžovat, ale pak jsem si řekla, co mi to jako jedné osobě bude platné… Peníze mi nevrátí a ustřižené vlasy nenahradí.

Nyní mě nejvíce dohřál e-mail od naprosto pro mě cizího člověka z e-mailové adresy: spravce@idoklad.cz, jakýsi Ing. Petr Štál, Ph.D., abych uhradila 800,–Kč na rezervaci k dalšímu posunu, o kterou je ovšem nikdo nežádal. Tam bych již nevkročila.

Naštěstí se nás sešlo již poměrně dost zklamaných zákaznic salonu DLOUHOVLÁSKA a zvažujeme žalobu na tohle jednání. Minimálně medializaci celé téhle frašky.

Jana Weissová (jana215@post.cz) | 15.4.2016 13:28 | ip: 194.50.240.44

Já do Dlouhovlásky chodím dva roky a za mne tedy OK… Svoje vlasy mám jemné, světle hnědé, teď s hustým blond melírem… mám jich sice hodně, to ano, ale opravdu jemné… Prodlužko mám blond a domelírované tmavší blond z panenských vlasů, 55 cm a 137 spojů (některé jsou půlené, aby spoje nebyly vidět… třeba okolo obličeje), přechod mezi vlasy znát není… Svoje vlasy vidím každé cca 3 měsíce, když jdu na posun a jsou v pohodě, hodně povyrostly, nejsou řídké, nijak zničené. Moc jim pomohlo, že si melír dávám na vlasy, co nejsou v pramíncích, jen na tom vršku hlavy a zbytek je schovaný.
Posun mám cca na 3 hodiny, jen když jsem byla na nasazení vlasů, tak to bylo déle… vlasy jsme s Petrem vybírali, dvě dámy je pak připravovaly – dělaly to z ustřiženého culíku, nebylo to napramínkované, takže to dalo tak 4–5 hodin. Teď po více než roce jsem část pramenů měnila, takže posun zabral taky asi 4 hoďky. Chodím k Janě nebo Veronice a fakt nemohu, než chválit…

Lucie | 2.6.2016 9:55 | ip: 94.199.46.51

Já jsem s vlasy z dlouhovlásky také nespokojena.Po­prvé,když dělala Petra,bylo vše super.Jenže s každým posunem je práce horší a horší
Vetšina pramínků neváží gram ani náhodou,spoje vylezájí,mé kořínky poškozené a vlasy vytrhané.
Už vůbec nemluvím o tom,že od Petry jsem měla nandáno zhruba o 30 pramenů více a poté se na stejný objem již nikdy nedostala-prý to nejde.

Tereza | 6.6.2016 11:49 | ip: 90.178.60.61

Já jsem s vlasy z dlouhovlásky také nespokojena.Po­prvé,když dělala Petra,bylo vše super.Jenže s každým posunem je práce horší a horší
Vetšina pramínků neváží gram ani náhodou,spoje vylezájí,mé kořínky poškozené a vlasy vytrhané.
Už vůbec nemluvím o tom,že od Petry jsem měla nandáno zhruba o 30 pramenů více a poté se na stejný objem již nikdy nedostala-prý to nejde.

Tereza | 6.6.2016 11:50 | ip: 90.178.60.61

Tak Dlouhovlasku nedoporucuji ani ze strany výkupu,byla jsem tam,katastrofa,nic horsiho jsem nezazila! Posadili me,prisel vietnamec,ten me ostrihal prameny,nekam odesel,prisla nejaka slecna po asi dvaceti minutach a dostrihala do radoby účesu. Ve finale mi řekli,ze vlasy byly krátké a at si zaplatim za střih.Chtěla jsem tedy vlasy zpet a zacli vyjednavat,jsou prolhany a nemaji jednani,neposlala bych tam ani sveho nepritele!!!

Meggie | 25.6.2016 18:50 | ip: 31.30.37.38

Souhlasím s Meggie a Terezou marketing skvělý,ale služba tomu absolutně neodpovídá je to jen na oko. Mnohem leší kde se k vám chovají na urovni a jako k princezně je salon viphair v ostravě. To se nedá srovnat. U dlouhovlásky od Petry arogance chichotání opravdu děs!

Pája | 22.1.2017 13:00 | ip: 94.124.110.1

Ano presne tak mam vlasy mesic s toho mam uz na 80pramenu dole! Takze si dovedete predstavit co mam na hlave za chaos!!! Jako kdyz jsem proletela mlatickou. Takze nedoporucuji !!!!!

Vera | 1.2.2017 12:04 | ip: 193.164.219.25

Tak oprava mam dole cekem 128 pramenu zustaly me tam jen ringy celkem asi 40 pramihku mam ted na hlave ! To je pecka uz nikdy DLOHOVLASKU! To tam radeji budu mit sve kratke vlasy

Vera | 1.2.2017 16:58 | ip: 193.164.219.25

Tak oprava mam dole cekem 128 pramenu zustaly me tam jen ringy celkem asi 40 pramihku mam ted na hlave ! To je pecka uz nikdy DLOHOVLASKU! To tam radeji budu mit sve kratke vlasy

Vera | 1.2.2017 17:00 | ip: 193.164.219.25

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.