Zpět na Prodlužování vlasů

Nebudete litovat !

Dobrý den,

nedávno jsem si objednala vlásky přes internet od pražské firmy Afroditi.cz. Pramínky přišly velmi brzy ( cca 2 dny ) a v telefonickém hovoru mi také poradili masku a barvu, kterou jsem si přála. Moc milé jednání a ochota. Po navázání vlásků kadeřnicí některé pramínky neodpovídaly kvalitě tak, jako ty ostatní. Objednávala jsem vlasy luxusní – evropské, blond a plavé. Konatktovala jsem majitelku firmy a ta, přesto že jsem na výměně pramínků netrvala, mi ochotně sdělila, že vinou výroby došlo ke zhoršení kvality a že mi vlasy posílá nové. Ty, které kvalitní byly, jsou velmi krásné, lesklé, vůbec se necuchají a plně odpovídají i ceně. Nechť mi výrobci vlasů Socap prominou, ale tyto vlasy od uvedené firmy jsou nesrovnatelné. Vřele doporučuji ! A na závěr – jsou lehké, že je necítím. Až budu potřebovat nové vlasy, obrátím se znovu na Afroditi. Která z Vás by měla zájem, napište mi klidně na mail, můžeme si pak ostatně také zavolat a sdělím, jak pramínky vypadají. ;-)
Martina

Martina | 19.3.2013 19:32 | ip: 89.102.93.83

Mám taky výbornou zkušenost s vlasy od Afroditi. Koupila jsme řecké a kazašské, 120 pramínků. Záruka na ně byla 1 rok. Mám je na hlavě 14 měsíců a stále vypadají jako nové. Používám jen běžný šampon a masku, která mi byla v salonu doporučena. Navíc je i obden fénuji a žehlím. Přístup perfektní, aplikace vlasů je taky bez problémů, během 4 měsíců mi vypadnou max 2–3 pramínky.

Linda | 16.7.2013 11:09 | ip: 84.242.76.106

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–29 %

30% sleva na balíček barvení řas a obočí

Barvení a úprava obočí a řas

Kastanea, Újezd 408/21, Praha 1

250 Kč končí za 4 dny
750 Kč
spring-detox

SPRING DETOX

Jarní regenerační péče o pleť

D' DESIGN cosmetic studio, Selská 80, Brno

750 Kč končí za 23 dní
290 Kč
gelove-nehty-zpevneni

Gelové nehty zpevnění - zkouška nového gelu

Zpevnění přírodních nehtů odlišné kvality

Manikúra - Alena Štelcová, Náměstí Práce 2512, Zlín

290 Kč končí za 5 dní
850 Kč

Olivova péče pro zralou pleť - novinka!

Chraňte a regenerujte pleť potřebnou výživou!

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

850 Kč končí za 18 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

1000 Kč končí za 5 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace