Zpět na Prodlužování vlasů

Nebudete litovat !

Dobrý den,

nedávno jsem si objednala vlásky přes internet od pražské firmy Afroditi.cz. Pramínky přišly velmi brzy ( cca 2 dny ) a v telefonickém hovoru mi také poradili masku a barvu, kterou jsem si přála. Moc milé jednání a ochota. Po navázání vlásků kadeřnicí některé pramínky neodpovídaly kvalitě tak, jako ty ostatní. Objednávala jsem vlasy luxusní – evropské, blond a plavé. Konatktovala jsem majitelku firmy a ta, přesto že jsem na výměně pramínků netrvala, mi ochotně sdělila, že vinou výroby došlo ke zhoršení kvality a že mi vlasy posílá nové. Ty, které kvalitní byly, jsou velmi krásné, lesklé, vůbec se necuchají a plně odpovídají i ceně. Nechť mi výrobci vlasů Socap prominou, ale tyto vlasy od uvedené firmy jsou nesrovnatelné. Vřele doporučuji ! A na závěr – jsou lehké, že je necítím. Až budu potřebovat nové vlasy, obrátím se znovu na Afroditi. Která z Vás by měla zájem, napište mi klidně na mail, můžeme si pak ostatně také zavolat a sdělím, jak pramínky vypadají. ;-)
Martina

Martina | 19.3.2013 19:32 | ip: 89.102.93.83

Mám taky výbornou zkušenost s vlasy od Afroditi. Koupila jsme řecké a kazašské, 120 pramínků. Záruka na ně byla 1 rok. Mám je na hlavě 14 měsíců a stále vypadají jako nové. Používám jen běžný šampon a masku, která mi byla v salonu doporučena. Navíc je i obden fénuji a žehlím. Přístup perfektní, aplikace vlasů je taky bez problémů, během 4 měsíců mi vypadnou max 2–3 pramínky.

Linda | 16.7.2013 11:09 | ip: 84.242.76.106

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za 29 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

Ivana Oborník Roháčková, Rumajncevova 335/8, Liberec

1200 Kč končí za 4 dny
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za měsíc
–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za měsíc