Zpět na Produkty, které miluji

Kruhy pod očima

Ahojky, co používáte na kruhy pod očima? Ja mám dobré zkušenosti s YSL Touche Éclat, ale není nejlevnější :-( Poraďte ;-)

Evina | 19.11.2008 13:27 | ip: 90.178.1.218

Zdravím, YSL je opravdu dobrý na maskování kruhů pod očima, ale je to rozjasňovač, takže akorát rozptyluje světlo a tím ty kruhy vypadají světlejší, ale když má někdo opravdu tmavé kruhy, tak se většinou maskují něčím, co má více pigmentu. Já používám právě zmiňovaný YSL Touch eclat, nebo Color Guard od značky Madina Milano. Ta je ke koupi v zahraničí, nebo v čechách ji zastupuje Surface, což je škola líčení. Tak doporučuju zajít například na kurz osobního líčení nebo na nějakou konzultaci, protože tam Tě přesně naučí, jak kruhy zamaskovat, protože důležitý je nejen produkt, ale hlavně jeho aplikace. B.

Berry | 11.5.2010 10:05 | ip: 90.178.19.60

Ahoj vzhledem k letnímu období používám chladící tyčinku na oči od Alciny, vždycky po ránu mívám oči nateklé, takže mi zabírá i na tento problém, doporučuji mrknout na a-cosmetics.cz/chla­diva-tycinka-na-oci-cool-eyes-detail.html

Míša | 25.6.2012 8:52 | ip: 212.80.76.63

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.