Zpět na Relaxace a masáže

masáže a těhotenství

Ahojte dámy, chtěla jsem se zeptat, jak je to s masážemi v těhotenství? Může se na ně chodit a jestli ano, tak od jakého měsíce těhotenství? A na jaký druh masáží?

barca | 13.12.2014 17:06 | ip: 212.80.76.63

Jestliže nemáš žádné zdravotní komplikace nebo omezení, pak nevidím důvod, proč bys na ně nemohla. Ale vyhledej si ty, které jsou určeny přímo pro těhotné.

Eva Dí | 17.12.2014 6:30 | ip: 195.154.226.66

Ajo děkuju, ani nevím, že jsou masáže spěšl pro těhule :), jsem teprve na začátku 3. měsíce, ale bolí mě záda, tak bych to ráda zkusila

barca | 20.12.2014 11:30 | ip: 212.80.76.63

Masáže byly jediným, co mi na bolest zad pomáhalo a ulevilo, chodila jsem na spešl pro těhulky do áčka, takže za sebe doporučuji. Vždy jsem ležela na boku, podložená polštářky, masáž začala od nohou, přes záda postupovala k šíji a ruce a končila u hlavy.

Anife | 5.1.2015 21:31 | ip: 193.165.156.22

Chodila jsem na ně do áčka (acentrum.eu)

Anife | 21.1.2015 17:44 | ip: 193.165.156.22

Já jsem zkusila tantrickou masáž pro těhotné v a bylo to velice příjemné. Myslím že masáž rozhodně není rizikovým faktorem pro těhotnou, chce to jenom zkušeného maséra a změněný proces masáže.

Andrea | 21.3.2015 23:36 | ip: 83.208.53.34

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.