Zpět na Stomatologie

Bělení zubů

Dnes jsme se synem byli na bělení zubu ve studiu Greenline. Aplikace trvala 30 min. u každého. Vybělení „revoluční novinkou“ vydrželo jen 20 minut, a vše se vrátilo zpět, tak jak to bylo před ošetřením neperoxidovým gelem a laserovým modrým světlem. Nefunguje to!! Zbytečně jsme vyhodili peníze a čas. Jsme neskutečně zklamané.

Olga | 24.5.2012 15:36 | ip: 93.99.117.92

Já mám z bělení bez peroxidu velice dobrý pocit i po 2 měsících zůstávají mé zuby bělejší než před bělením,doběluji zubní pastou.Můj bratránek v Německu chodí pravidelně na dobělování tohoto typu a má nádherně bílé zuby.Tak se příští měsíc taky chystám a nechám si to udělat 4× do roka.Myslím,že je to tak šetrné k zubům,že nebude vadit,ba naopak,měla jsem nádherný pocit čistoty a navíc vybělené zuby,takže jo.

Michaela | 24.8.2012 14:16 | ip: 46.135.17.243

na beleni zubu jsem pouzila gel od jedne ceske firmy, gel je vyroben na bazi bylinek a jsem spokojena, vysledek se nedostavil hned, musela jsem si na nej pockat..... ale dockala jsem se, krasnych zubu :-)

martina.p. | 24.8.2012 20:09 | ip: 193.85.74.150

Vážení,docela jsme naběhly s kamoškou u neperoxidového bělení zubů.Není gel jako gel.Byly jsme v akci Kupon plus za 199 Kč a výsledek byl asi takový,že vybělení bylo pryč asi za hodinu.Pak jsme navštívily jiný salon a zuby jsou i po 2 týdnech stále vybělené.Takže jen pozor na to,kdo,kde a čím bělí.

Milada | 1.9.2013 14:57 | ip: 46.135.32.12

Já jsem zkoušela doma bělit různě (pasty, gely), ale nic nemělo příliš výrazný efekt. Osvědčilo se mi až profesionální bělení u zubaře metodou ZOOM: apollonia.cz/beleni-zubu/

Annie | 18.12.2013 15:36 | ip: 81.19.4.135

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.