Zpět na Stomatologie

Domácí bělení zubů

Ahoj holky, poraďte mi prosím, která metoda/přípravek na bělení zubů je nejšetrnější? Můžu si některým z těch, co jsou na trhu třeba poškodit sklovinu? Nejlépe něco, co si můžu udělat doma sama, bez zubaře. Díky ;-)

Leona | 21.7.2008 11:04 | ip: 88.102.35.131

Ahojky, na domácí bělení mohu doporučit REMBRANDT (značka z USA prodávána v síti prodejen Dorodent). Pasta stojí 350–400 Kč. Je šetrná, na mne až moc. Jedno baleníčko rozhodně nestačí, je potřeba tuto pastu používat trvale, takže dost drahý špás… Účinnější je bělící sada Rembrandt (asi 1400 Kč), gel naliješ do přiložených formiček, nasadíš na zuby a bělíš asi 3O min. Výsledek ovšem opět nic moc… Lépe je zajít k zubaři, ale počítej s částkou okolo 4 tis. a riskuješ, že nebude vidět výsledek (bělení bohužel nefunguje u každého).Takže vyhlídky na krásné bílé zoubky nevidím moc růžově:-( Pokud máte někdo lepší zkušenosti s nějakým přípravkem, dejte vědět!!!!! Budu moc vděčná…

monča | 1.10.2011 17:17 | ip: 89.103.34.249

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–39 %

Bezbolestná liposukce břicha v akci!

Bezbolestná liposukce břicha za akční cenu

Klinika krásy Anděl, Nádražní 61/116, Praha

14 Kč končí za 23 dní

Akční balík

Masáž obličeje - 499,-Kč + barvení obočí jako DÁREK!

Salón krásy Fenix, Řipská 27, Praha

končí za 22 dní

Akční balík

Pánský střih 249,-Kč + mytí vlasů, styling jako DÁREK!

Salón krásy Fenix, Řipská 27, Praha

končí za 22 dní
–50 %

Sleva 50% na permanentní make-up rtů

Permanentní make-up rtů metodou OMBRE

Permanent Style, Blanická 6, Praha

2250 Kč končí za 6 dní
valentyn-ve-dvou-cely-unor-se-slevou-30-2

VALENTÝN VE DVOU CELÝ ÚNOR SE SLEVOU 30%

VALENTÝN VE DVOU CELÝ ÚNOR SE SLEVOU 30%

Zenergy TOP hotel Praha, Blažimská 1781/4, Praha

končí za 7 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace