Zpět na Vrásky

Boj proti vráskám

Pokud mate zajem se zbavit vrasek ci kruhy pod ocima nebo celulitydy tak na trhu je pristroj galvanic spa rozdil je znatelny po 10minutach sam sem tomu neveril a to jsem mlady clovek mam jednu zehlicku navic nepouzivanou pokud by mel nekdo zajem neni problem se dohodnout tu prenecham za Velkoobchodní cenu pristi tyden budu zehlicku testovat na me mamce takze kdo bude chtit dukaz tak napiste …Zatim preju krasny den ..
Moje cislo 733157222 email Nuskinteam@seznam.cz

Zdenek | 27.2.2009 19:07 | ip: 62.77.119.62

Na omlazení pleti jsou vynikající tablety ovčí placena, přírodní produkt z Nového Zélandu. Začala jsem to brát a viditelně jsem omládla, vymizelo plno vrásek, dostanete na ovciplacenta.cz. Zabere ta ale až po měsíci užívání. Hodně úspěchů přeje Jana, jana@dycans.cz

Jana kamenickova (jana@dycans.cz) | 2.8.2009 18:21 | ip: 83.208.213.230

Na ošetření / nejenom vrásek/ galvanickou žehličkou chodím ke své kosmetičce Marcelce Kabátové do salonu v Břeclavi. 776 572 018 Opravdu to funguje,mám nejenom pleť jak děcko,ale i zvedlé oční víčka a tím mi odpadá bolestivý chirurgický zákrok…neteř a synovec chodí na galvanizaci kvůli akné a je to omnoho lepší,a to byly každou chvíli na kožním…

šárka | 14.5.2010 11:25 | ip: 80.78.156.11

V Praze můžete vyzkoušet účinky Galvanické žehličky na vrásky na Národ.třídě v 5patře obchod.domu Máj v 5 patře mob.724541726
Na půlce tváře a jsou hned vidět výsledky!!!(akce 150kč)! :-P

Eva | 7.1.2011 21:12 | ip: 94.113.162.158

co to je prosímvás–akce za galvanizaci 150,–kč ???
na půlce obličeje??
a co ta druhá půlka tváře …ten rozdíl jde totiž vidět. a těch 150 je za 2× půl gelu který je na to zapotřebí /na vyplavení šlodlivin a zapracování živin/ nebo se tam jenom prcne trochu gelu – něco stojí a ne málo…

šárka | 3.3.2011 11:08 | ip: 80.78.156.11

Tak vidím v příspěvcích přede mnou, že tu mají Nuskiňáci sraz :-) Nic proti jejich galvanickému žehlení, ale ta cena je nesmyslná, v nákladech to vyjde na 300 Kč za jedno ošetření, pokud ho někdo nabízí pod 600 Kč je jasné, že fixluje.
Jen krátké vysvětlení … Zažehlovat (galvanizovat) se dá každý produkt, který obsahuje vodu. Myslím, že se dá na internetu najít mnoho zajímavých „žehliček“ za 20% cenu co ta od Nuskinu.
A produkty vhodné na zažehlení? Tak především kolagenové gely ať už od Inventie nebo od WellU. Já osobně bych se přikláněla k řadě Larens od WellU krasazdravi.net/cz-kategorie0-0.html?filtry[vy­robce]=01+LARENS

Profesionálkám mohu poradit, jak je pořídit za velkoobchodní ceny, ideální je se zeregistrovat na krasazdravi.eu

Hezký den

Daniela Collagen Club | 18.11.2013 16:35 | ip: 77.48.243.117

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.