Zpět na Wellness & Spa

Solná jeskyně Namakdan - HRUBOST A URÁŽKY!

Chci se podelit o cerstvou skušenost v teto jeskyni. Neni to spatne misto pro relax, ovsem nesmite tam narazit na majitelku. Po drivejsi domluve s velmi prijjemni a vstricnou obsluhou na 3–5 minutovem spozdeni, byla mne udelena vycitka zvysenym hlasem, jako malemu diteti ve skolce. Vysvetleni o domluve a tom, ze konec koncu skracuji vlastni cas, ktery mam zaplaceny byli k nicemu. Takze „RELAX“ jak ma byt…((( Ovšem bonbonek nakonec – na moji prosbu zrusit pristi navstevu (diki Bohu posledni) hysterickym (!) hlasem: Co jako mate za problem? Tak si pronajmete celou jeskyni za 13set! Na moji opakovanou prosbu zrusit pristi vstup, mluvic k dalsi osobe: Tak ona jeste neni ceska? Fuj! O odchod kamsi dozadu.
Divadlo? Zrejme, ale velmi spatne. Chci pripomenout, ze jako obcan teto zemi mam pravo branit se u soudu proti podobnym vyrokum odvolanim na zakon o prestupcich, a to na §49.
Takze, rezume:

  1. nevyhovujici komunikace mezi perzonalem
  2. neumeni resit nedorozumeni a take neumeni navodit prijemnou atmosferu
  3. trideni zakazniku podle narodnosti a urazky pokud nepatrite do majority.

P.S.: „madam“ poznate zdaleka – ma hrozny vlasy cervenoruzove luminiscentni bar­vy.

Novotná | 24.2.2010 13:43 | ip: 90.181.11.54

Nemohu souhlasit s tímto názorem. I já jsem využila odpočinku v solné jeskyni v Namakdanu, pokaždé jsem se domlouvala s majitelkou a její vstřícné chování ke mně bylo naprosto senzační a bezvadné. Dodávám, že jsem potřebovala také zrušit a přehodit rezervaci a šlo to úplně bez problémů. Byla jsem jen nárazová návštěvnice, žádná dlouholetá klientka. Z mé vlastní zkušenosti mohu služby a personál v Namakdanu jen chválit a doporučit.

Antonínová | 1.10.2011 21:33 | ip: 78.136.145.173

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–15 %

LASH LIFTING a botox

Krásné řasy na dovolenou

Studio Five Jana Součková, Zámecká 1453, Vrchlabí

720 Kč končí za měsíc
–40 %

Mikrodermabraze

Mikrodermabraze - objednávky pouze telefonicky

Kosmetika Iveta, Bratří Jaroňků 6989, Zlín

420 Kč končí za 12 dní
790 Kč

Jarní detox pleti

Restartujte pleť pomocí detoxikace, která je po zimě…

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

790 Kč končí za 16 dní
750 Kč

Happy Friday

Přijďte si odpočinout na 2 hodiny do salonu Isabella a my…

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

750 Kč končí za 15 dní
–26 %

Prodlužování řas

Prodlužování řas

Make-up Artist Veronika Sedláčková, Mokrá Ii 289, Zlín

370 Kč končí za 24 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace