Zpět na Wellness & Spa

Podvod na lidech

Můj názor – PODVOD jménem solná jeskyně. Jedná se o podvod na lidech, jelikož jak známo, sůl se nevypařuje, vítr v „jeskyni“, který by sůl unášel neexistuje a rovněž vzhledem k nařízené výměně vzduchu hygienou neexistuje ani žádné mikroklima. Je to pouze zlatý důl na lidskou hloupost – V jeskyni je 12 míst, po 130 Kč, což je 1.560,– Kč/hod, což je za 10 hodin 15.600,– Kč x 30 dnů = 468.000,– Kč za měsíc, 5 600 000,– za rok – bez dodatečných nákladů. ZLATÝ DŮL NA LIDSKOU BLBOST.

Zdena Hubatá | 8.3.2008 11:17 | ip:

Vaše výpočty jsou úplně zcestné. Předpokládáte, že by měli otevřeno 365 dnů v roce a navíc by měli zaplněny permanentně všech 12 míst. Věřte, že solných jeskyní je dnes už opravdu hodně a konkurence velká, takže se ceny srážejí dolů. A věřte, že solné jeskyně jsou ozdravné, zkuste si o tom něco přečíst např. na larawellness.cz/we­llness/solna-jeskyne/

Marek | 22.11.2013 15:25 | ip: 85.135.28.202

To je zvláštní proč tedy pobyt v solné jeskyni pomohl kamarádce a jejím dětem, které trpí astmatem? V jeskyni byly 10× a dětem ustalo pokašlávání a stálá nudle u nosu. Kamarádka si dokonce mohla dopřát i věci co jí před tím dráždily.

Ludmila Novotná | 9.1.2015 17:49 | ip: 93.153.12.17

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.