Zpět na Zničené vlasy – jak je uzdravit?

Vypadávání vlasů

Dobrý den, mám problém s vypadávaním vlasů a potřebuju poradit :-( Máte někdo zkušenosti s užíváním přípravku Bioscalin při léčbě tohoto problému? Opravdu to pomáhá? Za jakoukoliv radu moc děkuju :-)

Noa | 25.1.2009 20:17 | ip: 78.99.238.37

tak to nemam,ale pomáhá moc,léčebná kúra od Lisap,obsahuje 3produkty,na 3měsíce vychází na 2500

Urbancová (equichannel@seznam.cz) | 14.10.2009 2:41 | ip: 77.240.96.2

S léčbou laserem někdo zkušenost náhodou nemáte? Slyšela jsem o nějaké helmě, která by měla povzbuzovat pokožku, že pak vlasy méně padají a rostou nové kvalitnější, pevnější vlasy.. Zkoušeli jste to někdo???

Karolka | 9.11.2012 19:21 | ip: 93.99.200.129

Ahoj já jsem žádný procedúry nezkoušela, pomohla mi přírodní kosmetika a to přímo péče proti padání vlasů od philip martin's, koupila jsem si ji na hairshopu, tak třeba by pomohla i vám

mishka | 12.11.2012 12:22 | ip: 212.80.76.63

Souhlasím, že přípravky od kadeřníka jsou určitě lepší než ty, které jsou k dostání v drogerii. Taky jsem si se svými poškozenými vlasy nechala poradit u kadeřníka které přípravky používat a navíc jsem si koupila Reneval Neo, který je přírodní a dodá mým vlasům veškeré vitamíny které potřebují. Hlavně v tomhle počasí je důležité o své vlasy dobře pečovat.

Katka | 20.3.2013 12:45 | ip: 192.154.102.194

Přípravek Reneval Neo mi vůbec nepomohl, absolutně žádné zlepšení po dobrání celé dávky, přitom reklama slibuje viditelný výsledek už po týdnu užívání, je to jen další drahá léčka na peníze.

Naďa | 8.5.2013 14:58 | ip: 82.99.189.6

Při vypadávání vlasů je dobré používat kvalitní vlasovou kosmetiku. Mám dobré zkušenosti s řadou Scalp Therapy od italské porfeisonální kosmetiky Jungle Fever.

Lemík | 4.6.2013 11:51 | ip: 37.221.254.253

Reneval Neo budu těd užívat druhý měsíc a výsledky jsou znatelné,nejen že nemám na hřebenu chomáče vlasů,ale celková kvalita se zlepšila a jdou poddanější a lépe se upravuji. ;-)Za mě můžu doporučit.HOld každému pomáhá něco jineho. ;-)

Adéla | 11.6.2013 12:36 | ip: 194.228.18.230

Zdravím. Já jsem vyzkoušel 9 přípravků každý zhruba 5 měsíců a bez jakéhokoli úspěchu a z plešky asi 6×5cm vznikla pleš 9×11cm během této doby jsem nasbíral zkušenosti z této problematiky nejen z článků a zkušeností jiných lidí a začal jem si dělat vodičku podle svých všech poznatků a během dvou let mám celou plešku zarostlou i když lehce průsvitnou ale stále zahuštuje.Celkem drahý špás ale mě to za ten vysledek stojí.Nemožné někdy jde když jedinec ještě ví kdy se do toho všeho ostříhat.

Mirek | 25.7.2019 17:24 | ip: 217.196.212.188

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.