Hydrodermabraze (hydropeel)

Kategorie: Kosmetické salony

Hydrodermabraze je jedinečným komplexním ošetřením pleti pro řešení dermatologických problémů. U hydrodermabraze se kombinují postupy - hluboké čištění pokožky, intenzivní hydratační a péči proti stárnuti. Pokud vás trápí rozšířené póry a povadlá pleť či vrásky, zkuste zajít na hydrodermabrazi.

Hydrodermabraze, známý také jako hydropeel, je moderní metoda ošetření pleti, která spojuje výhody mikrodermabraze a hydratačního ošetření. Pomáhá vyhlazovat drobné vrásky, redukovat pigmentové skvrny a zlepšovat texturu pleti.

Při ošetření Hydrodermabraze se používá speciální přístroj, který pomocí vysokotlakého proudu vody a vakua odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku čistou a hydratovanou. Ošetření může být provedeno na obličeji, krku, dekoltu a dalších částech těla.

Cena ošetření Hydrodermabraze se může lišit v závislosti na salónu a na tom, zda jsou přidávány další speciální ingredience nebo procedury, ale obvykle se pohybuje v rozmezí od 1000 do 2000 Kč za sezení.

Po ošetření Hydrodermabraze se okamžitě projevuje zlepšení vzhledu pleti, která bývá zářivější, hladší a hydratovanější. Tyto účinky jsou viditelné již po prvním ošetření, ale aby byly trvalé, doporučuje se pravidelnost ošetření.

Existují různé typy Hydrodermabraze, které se liší podle použitých technologií, jako například diamantová, krystalová nebo hydratační. Salóny mohou nabízet různé typy a kombinace, které jsou přizpůsobeny potřebám a stavu pleti jednotlivých klientek.

Kontraindikace pro ošetření Hydrodermabraze zahrnují akutní zánětlivá onemocnění kůže, kožní onemocnění, otevřené rány, čerstvé jizvy a zvýšenou citlivost kůže. Před ošetřením je vždy nutné konzultovat s odborníkem, zda je pro danou klientku vhodné.

Více o hydrodermabrazi

Slevy v salónech krásy

–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za měsíc

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za 30 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za měsíc
–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

Ivana Oborník Roháčková, Rumajncevova 335/8, Liberec

1200 Kč končí za 4 dny