Hydrodermabraze (hydropeel)

Kategorie: Kosmetické salony

Hydrodermabraze je jedinečným komplexním ošetřením pleti pro řešení dermatologických problémů. U hydrodermabraze se kombinují postupy - hluboké čištění pokožky, intenzivní hydratační a péči proti stárnuti. Pokud vás trápí rozšířené póry a povadlá pleť či vrásky, zkuste zajít na hydrodermabrazi.

Hydrodermabraze, známý také jako hydropeel, je moderní metoda ošetření pleti, která spojuje výhody mikrodermabraze a hydratačního ošetření. Pomáhá vyhlazovat drobné vrásky, redukovat pigmentové skvrny a zlepšovat texturu pleti.

Při ošetření Hydrodermabraze se používá speciální přístroj, který pomocí vysokotlakého proudu vody a vakua odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku čistou a hydratovanou. Ošetření může být provedeno na obličeji, krku, dekoltu a dalších částech těla.

Cena ošetření Hydrodermabraze se může lišit v závislosti na salónu a na tom, zda jsou přidávány další speciální ingredience nebo procedury, ale obvykle se pohybuje v rozmezí od 1000 do 2000 Kč za sezení.

Po ošetření Hydrodermabraze se okamžitě projevuje zlepšení vzhledu pleti, která bývá zářivější, hladší a hydratovanější. Tyto účinky jsou viditelné již po prvním ošetření, ale aby byly trvalé, doporučuje se pravidelnost ošetření.

Existují různé typy Hydrodermabraze, které se liší podle použitých technologií, jako například diamantová, krystalová nebo hydratační. Salóny mohou nabízet různé typy a kombinace, které jsou přizpůsobeny potřebám a stavu pleti jednotlivých klientek.

Kontraindikace pro ošetření Hydrodermabraze zahrnují akutní zánětlivá onemocnění kůže, kožní onemocnění, otevřené rány, čerstvé jizvy a zvýšenou citlivost kůže. Před ošetřením je vždy nutné konzultovat s odborníkem, zda je pro danou klientku vhodné.

Více o hydrodermabrazi

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 22 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 11 dní