Styl celebrit - články

Objevte Astaxanthin - skryté tajemství hollywoodských hereček a topmodelek

Astaxanthin je látkou budoucnosti. V současné době se zejména v Americe velmi rychle prosazuje v beauty segmentu. Objevte skrytá tajemství hollywoodských hereček a světových modelek. Hlavní propagátorkou astaxanthinu je Gwyneth Paltrow.

V České republice přichází na trh revoluční novinka v podobě produktu HAIR BOOSTER by Tomáš Arsov.

před 5 lety

Nejhezčí podzimní účesy pro všechny délky vlasů

I když nejsme zrovna nadšené, že se léto chýlí ke konci, stále se můžeme nadchnout pro nový začátek, který přichází kolem začátku podzimu. Předmětem zájmu jsou naše vlasy, jejich oživení po létě a touha po změně.

před 8 lety

Slavnostní vyhlášení L’Oréal S​TYLE & COLOUR TROPHY

Prestižní světová kadeřnická soutěž se do České republiky vrátila po pěti letech, za to ve velkém stylu. Udílení cen se konalo v pátek 27. května a následoval párty galavečer, kde se oslavovalo. Pro český profesionální kadeřnický svět je návrat a udílení cen Color trophy přehlídkou nejlepších a nejkreativnějších účesů. Pro mladé kadeřníky je velkou motivací možnost zviditelnit svoji práci a posbírat cenné zkušenosti.

před 8 lety

Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016

Agentura Elite vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016.

Castingy se uskuteční ve dnech od 25. dubna do 9. května v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit ženy ve věku 13 až 22 let s výškou nad 170 cm a muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 182 cm. Ambasadorkou soutěže se pro tento ročník stala topmodelka Zuzana Stráská, která se bude spolu s porotou podílet na výběru semifinalistů a zároveň bude provázet všemi castingy.

před 8 lety

Leoš Mareš By BOMTON

Vypadat dobře není výsadou pouze žen. Ve studiích BOMTON to moc dobře vědí a v oblasti kadeřnictví, kosmetiky, manikúry, spa & wellness a inovativního cvičení POWER CONCEPT nabízí svým klientům služby již 20 let. Po oficiálních vizuálech, nafocených při příležitosti kulatých narozenin s dlouholetou klientkou a tváří BOMTONu Danielou Peštovou, proto následují také vizuály pánské. Tři looky pro tři různé příležitosti a jeden charismatický muž… Leoš Mareš představuje klienta BOMTONu, který má svůj styl, nebojí se experimentovat, ale přitom vždy působí přirozeně.

před 9 lety

Novinka: Essence Ultime Omega Repair Regenerační sérum

Pokud máte pocit, že vaše vlasy právě nejsou zrovna ve formě, chybí jim lesk, jsou mdlé a bez života, je na čase dodat jim potřebnou porci výživných látek. Ideálními přípravky jsou v takových případech koncentrovaná vlasová séra. Prvotřídní novinkou mezi těmito přípravky je Essence Ultime Omega Repair Regenerační sérum od Schwarzkopf. Stačí pár kapek a vaše vlasy budou během pouhých 30 vteřin zregenerované, zdravě vypadající a objemné. A to i v případě, že jste majitelkou poškozených a jemných vlasů. Stejně jako u všech ostatních produktů značky Essence Ultime, přispěla svými znalostmi a zkušenostmi při vývoji séra opět Claudia Schiffer. Výsledkem je inovativní produkt, který zaplní místo na trhu s vlasovou péčí.

před 9 lety

Nový hollywoodský trend: BLONDRÉ

Vlasový trend Blondré je nová generace stylu Ombré. Umožňuje brunetkám jednoduše dosáhnout jedinečného blond stylu s dokonale prosluněným vzhledem.

před 10 lety

Karl Lagerfeld představuje účesy Schwarzkopf LOOKS 2014

Nová kolekce účesů Schwarzkopf LOOKS 2014 je na světě. Také letos vytvořil vlasový specialista značky Schwarzkopf Armin Morbach čtyři unikátní účesy, které se dají běžně nosit a každý si je může bez větší námahy vytvořit doma. Pro letošní kolekci s názvem „Perceptions“ se nechal inspirovat mezinárodními módními přehlídkami, společenskými trendy i ležérním pouličním stylem. Vznikly vzrušující kreace, které nabízejí rozsáhlou škálu textur – od snivých, přes divoké, okouzlující a elegantní až provokativní. Účesy nafotil v Paříži svým osobitým stylem módní návrhář Karl Lagerfeld. Z účesů kolekce Schwarzkopf Looks vyzařuje krása a styl – stejně jako z topmodelek, jež účesy představují.

před 10 lety

TONI&GUY: Synonymum pro dokonalý účes a zdravé vlasy

London Fashion Week už je nějaký ten pátek za námi, dozvuky této famózní akce nám ale ještě hrají v uších. Nechybělo zde žádné návrhářské eso, včetně nekonformní punkové babičky Vivienne Westwood a právě módní přehlídka její zbrusu nové kolekce dostala do kolen nejen módní guru, ale také kadeřníky z celého světa. O dokonalý vzhled modelek a jejich účesů se postaral vlasový stylista Mark Hampton, ambasador značky TONI&GUY, který jako vždy vytvořil dokonalé vlasové kreace podle posledních trendů.

před 10 lety

The Sisters by Michal Zapoměl

Ikonistické trio sester Geislerových v nové kolekci Michal Zapoměla.

před 10 lety

ESSENTIAL LOOKS 2.2013 by Schwarzkopf Professional jsou tady!

Nová sezóna přináší i nové trendy a to nejen v oblékání, ale také v líčení a přede-vším v účesech, barvách a střizích. A právě proto znovu přicházejí na scénu nové Essential Looks 2.2013 od Schwarzkopf Professional. Seznamte se s Colour Burst!

před 11 lety

DKNY – mimořádně vkusné šperky

Značka DKNY, zkratka slov Donna Karan New York, nese jméno módní návrhářky Donny Karan. Donna Karan je dámou a celebritou módního průmyslu, která v osmdesátých letech spustila novou vlnu oblékání mladých úspěšných a sebevědomých žen.

před 13 lety

Firmy Salvatore Ferragamo a Marchon uzavřeli licenční smlouvu na sluneční brýle s účinností od ledna

Florencie (Itálie) 7. června (PROTEXT/PRNew­swire) – Salvatore Ferragamo S.p.A., mateřská společnost skupiny firem Ferragamo Group, která je jedním z největších světových hráčů na trhu luxusních produktů, podepsala smlouvu se společností Marchon Group, světovou jedničkou v prodeji brýlí.

před 13 lety

Hana Věrná se věnuje dráze profesionální vizážistky

Hana Věrná je čerstvou absolventkou profesionální školy líčení SURFACE v Praze na Vinohradech. Hana úspěšně dokončila Rekvalifikační Make Up Kurz, ve kterém se naučila vše potřebné k tomu, aby se mohla věnovat dráze profesionální vizážistky.

před 13 lety

Gerard Butler tváří L’Oréal Men's Expert

Americký herec Gerard Butler vystřídal na pozici tváře značky L’Oréal Men's Expert svého hereckého kolegu Patricka Dempseyho. L’Oréal tak stále potvrzuje, že cílí spíše na zralejší muže!

před 13 lety

Další články

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní

Nejdiskutovanější témata