Profesionální vlasová kosmetika

Články

Jaky blond balayage pro léto zvolíte? Vanilkový, perlový, platinový nebo beach balayage? Fotogalerie 25+ nápadů vás inspiruje!

Blond balayage může být skvělou volbou pro letní úpravu vlasů. Je to vynikající způsob, jak získat slunečný, přirozený vzhled za poměrně nízkou cenu. Balayage je méně finančně náročný než melír a stejné je to i s péči o balayage. Péči o vlasy barvené si rozebereme i v našem článku.

před 10 dny

NOVINKA OD BABYLISS Vtáhne. Navlní. Zafixuje. Automaticky. Wave Secret Air PRO PŘIROZENÉ VLNY SNADNO A RYCHLE

Splývavé, přirozeně vypadající vlny jsou poznávacím znamením každé cool ženy, která zná trendy. Tento typ vln je ležérní, šik, a hlavně vždy přirozený. Navzdory svému trošku “nedbalému looku” jsou nedokonalé plážové vlny jedním z nejobtížnějších účesů na styling. Vytvořit je tak, aby vypadaly skutečně dobře a přirozeně, chce cvik a čas…

před 10 dny

10 mýtů o balayage, které vám v kadeřnictví neřeknou

Balayage je dnes jednou z nejpopulárnějších technik barvení vlasů, ale stále o ní koluje spousta mýtů. Abychom vám pomohli lépe porozumět této technice, zde je 10 vyvrácených mýtů o balayage.

před 16 dny

Nevíte se rozhodnout jestli si v kadeřnictví nechat udělat balayage nebo melír a nevíte rozdíl?

Pokud jde o rozhodování mezi balayage nebo melírem pro vaše vlasy, je důležité pochopit rozdíly. Balayage je technika barvení vlasů volného tvaru, která dodává přirozený, sluncem políbený vzhled. Tento typ barvení se obvykle provádí štětcem nebo hřebenem a je ideální pro ty, kteří chtějí přirozenější vzhled bez námahy. Melír je naproti tomu strukturovanější a má jednotnější vzhled. Melír se obvykle provádí pomocí tenkých fólií a je ideální pro ty, kteří chtějí ostřejší a jasnější vzhled.

před 30 dny

Co je trichologie, a jaké potíže s vlasy tricholog řeší?

Trichologie je vědecké studium vlasů a vlasové pokožky a je specializovaným oborem dermatologie. Tricholog je profesionál, který se specializuje na vědu o péči o vlasy a pokožku hlavy, vypadávání vlasů a poruchách vlasů. Trichologové jsou vyškoleni k diagnostice a léčbě různých stavů a ​​onemocnění vlasů a pokožky hlavy.

před 30 dny

Tohle jsou nejoblíbenější služby českých holičství (barber shopů). Využíváte je také?

Barber shopy jsou oblíbenou destinací pro muže, kteří chtějí získat svěží střih nebo styl. Nabízejí různé služby, od stříhání a stylingu až po zastřihování vousů a holení. Ale nejoblíbenějšími službami v holičství jsou obvykle klasické střihy a střihy. Jde totiž o nadčasový vzhled, který nikdy nevyjde z módy.

před měsícem

Jak vypadá domácí péče o knír a vousy? 7 tipů pro dokonalý look vousů

Mít knír nebo vousy může být skvělý způsob, jak vyjádřit svou osobnost a styl. Ale jako u každého stylu, i tady to dá práci, aby vypadal skvěle. Zde je 8 tipů pro domácí péči o váš knír nebo vousy:

před měsícem

Zkusíte trvalou na vlasy? Jak se změnila od dob našich babiček?

Trvalá na vlasy je druh chemického ošetření, které trvale změní strukturu vašich vlasů. Toto ošetření lze použít pro přidání textury, vlny, objemu nebo zvlnění vlasů. Trvalá se vytvoří obalením vlasů kolem tyčinek různých velikostí a následným nanesením speciálního roztoku na trvalou. Řešení uvolňuje vazby vlasů a umožňuje je přetvořit do nového stylu.

před měsícem

Které světové značky profesionální vlasové kosmetiky jsou v kadeřnických salonech nejpoužívanější?

Světové profesionální značky vlasové kosmetiky jsou v kadeřnických salonech stále populárnější a poskytují majitelům salonů řadu kvalitních produktů, ze kterých si mohou vybrat.

před měsícem

Jak na péči o prodloužené vlasy?

Prodloužené vlasy jsou vlasy, které byly uměle prodlouženy různými metodami, jako je prodlužování vlasů, vlasové vazby nebo paruky. Používání prodloužených vlasů je oblíbeným způsobem, jak dosáhnout požadované délky, objemu a stylu vlasů. Je však důležité o prodloužené vlasy správně pečovat, aby vypadaly zdravě a krásně. Péče o prodloužené vlasy může být výzvou, ale správnou péčí a údržbou můžete udržet vlasy zdravé a krásné. Zde je několik tipů pro péči o prodloužené vla­sy:

před měsícem

Návyky, které bychom si měli osvojit k dosažení zdravých a krásných vlasů

Zdravé a lesklé vlasy jsou známkou celkové pohody a existuje několik návyků, které si můžete osvojit, abyste si zachovali zdraví svých vlasů. Jaké jsou tipy kadeřníků pro krásné vlasy a které z návyků jsou pro zdravé vlasy nejúčinnější? Jaké rady vám v kadeřnictví neřeknou, ale měli by?

před měsícem

Jak pečovat o vlasy v zimě?

Zimní období je pro vlasy obzvláště náročné. Jsou vystaveny extrémním výkyvům teplot a vlhkosti vzduchu. Suchý a teplý vzduch, který je důsledkem zapnutého topení v domácnosti, kanceláři nebo autě, negativně ovlivňuje úroveň hydratace vlasů, oslabuje jejich strukturu. Přitom v kteroukoli roční dobu chceme mít krásné vlasy. Často se právě v zimě začnou objevovat problémy s vlasy, které se dříve nevyskytovaly. I dobře vyživené a upravené vlasy mohou začít ztrácet svou vitalitu a pružnost. Objevují se roztřepené konečky, jejichž vzniku jsou nejvíce vystaveni lidé se středně dlouhými a dlouhými vlasy. Faktorů, které mají na krásné vlasy negativní vliv, je celá řada. Mezi klíčové viníky bezesporu patří již zmíněné velké amplitudy teplot a vlhkosti vzduchu. Důležitá je také změna oblečení Teplé čepice, roláky, tlusté šály nebo vysoké límce kabátu vystavují vlasy dodatečnému tření a mechanickému poškození.

před 2 měsíci

Jarní trendy v barvách na vlasy pro rok 2023? Budete mít odvahu je vyzkoušet?

První měsíc v novém roce je pomalu za námi, a vy uvažujete nad tím, že byste podstoupila jistou změnou ve svém image? Zkuste si představit svěží jarní barvu vlasů (měděnou, vícebarevnou nebo máslovou blond?), která vás rozzáří a zvýrazní oči. Jaký konkrétní odstín je právě „in“? Podívejte do naši fotogalerie plné inspirací pro barvu vašeho jarního účesu.

před 2 měsíci

KÉRASTASE SYMBIOSE, novinka v péči proti lupům

Revoluční synergický přístup v boji proti lupům poskytuje hloubkovou péči spojenou s luxusním zážitkem a zároveň posílí sebevědomí. Profesionální luxusní vlasová kosmetika Kérastase přichází s novinkou – péči o vlasy s lupy.

před 3 měsíci

Nové geniální vlasové nástroje, které změní váš pohled na vlasy Vytvořeno značkou babyliss, nastylováno vámi

V BaByliss doslova na vlastní vlasy známe, jak náročné je každý den upravovat těžko zkrotitelný účes, jehož úprava stojí čas, energii a notnou dávku trpělivosti. Proto jsme se rozhodli s tím něco udělat a vytvořili jsme novou řadu produktů, která vyřeší dva největší problémy našich vlasů – krepatění a špatnou kondici. Výsledkem dlouhého snažení a objevování nových technologií péče o vlasy je zcela nová řada BaByliss Hydro-Fusion.

před 5 měsíci

Další články

Slevy v salónech krásy

–37 %

Permanentní make up obočí a rtů

Permanentní make up rtů a obočí

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

2200 Kč končí za měsíc
17000 Kč
prodlouzeni-vlasu-plzen-mega-akce-na-vlasy

Prodloužení vlasů Plzeň - mega akce na vlasy!

Prodloužení vlasů Plzeň Star Trade za akční cenu!

Prodlužování vlasů Plzeň Star Trade, Sedláčkova 4, Plzeň

17000 Kč končí za měsíc