Sítě salónů

Články

Česko trápí nedostatek vědkyň. L’Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě finančně podpořil tři expertky a ocenil jejich nelehkou práci

Platová nerovnost, problematické spojení mateřství a kariéry a v neposlední řadě zpátečnické stereotypy. Tak lze shrnout důvody, proč v českém vědeckém prostředí chybí kvalifikované výzkumnice, přestože magisterské obory absolvuje o 20 % více žen než mužů. Talentované vědkyně i letos podpořil program L'Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě, který mezi tři vybrané mladé badatelky rozdělil částku 600 tisíc Kč. Při slavnostním vyhlášení na francouzské ambasádě byla 12. června za svou práci oceněna mikrobioložka Mgr. Kateřina Kopalová, Ph.D., fyzička Ing. Monika Kučeráková, Ph.D. a ekoložka Mgr. Kateřina Sam, Ph.D.

před 9 dny

Modulární rohové sedačky: flexibilní řešení pro každý interiér

Klasické rohové sedačky a sedací soupravy stále častěji ustupují modulárním rohovým soupravám. Působivý a funkční nábytek přináší do obývacího pokoje zcela novou kvalitu. Inovativní systémový nábytek osloví každého, kdo oceňuje svobodu a kreativní řešení. Jaké jsou vlastnosti modulárních rohových sedaček? Stojí za to udělat pro ně ve svém obývacím pokoji místo? Podívejte se na to!

před 16 dny

L’oréal představuje pokročilou technologii biotisku kůže a laboratoř pro tvorbu obsahu

L’oréal znovu potvrzuje své vedoucí postavení v oblasti beauty technologií a představuje pokročilou technologii biotisku kůže a laboratoř pro tvorbu obsahu na bázi generativní umělé inteligence, která podporuje kreativitu

před 23 dny

Úklidová firma Praha: Profesionální služby pro čistý domov

Úklidové firmy v Praze nabízejí širokou škálu profesionálních služeb pro úklid domů, bytů, kanceláří a dalších prostor. Zde jsou některé klíčové informace o úklidová firma Praha.

před 2 měsíci

Přidání inzerátu na Salony-krasy.cz: váš průvodce snadnou cestou k viditelnosti ve světě beauty

Vstupte do světa možností s portálem Salony-krasy.cz, nejnavštěvovanějším webovým místem pro beauty profesionály v České republice. Ať už hledáte nové příležitosti, chcete nabídnout své služby, prodat vybavení, nebo najít ideální prostor pro vaše podnikání, sekce Inzerce na Salony-krasy.cz je místem, kde se vaše nabídky setkají s poptávkou.

před 3 měsíci

Jarní probuzení: kompletní průvodce detoxem pleti a těla

Jak se příroda probouzí k novému životu, je na čase i pro nás očistit a obnovit naše tělo i pleť. Jarní detox představuje ideální příležitost, jak se zbavit toxinů nahromaděných během zimních měsíců, obnovit energii a vrátit pleti ztracený jas. Tento článek vás provede důvody, proč je detox tak důležitý, jak jej efektivně provést, jaké má výhody a jak vám v tomto procesu mohou pomoci odborníci.

před 3 měsíci

Gelové nehty: Vítejte ve světě krásy a lesku

V dnešní době je péče o nehty neodmyslitelnou součástí osobního vzhledu a stylu. Gelové nehty se staly revolucí v oblasti manikúry, poskytují nejen krásný vzhled, ale i dlouhotrvající ochranu pro vaše přirozené nehty. Prozkoumejme společně různé typy gelových nehtů, jejich výhody a zjistěte, který typ je pro vás ten pravý.

před 3 měsíci

Svěží záře každý den: Proč vsadit na rozjasňující pleťová séra s přírodními složkami

V dnešní době, kdy je naše pleť denně vystavena stresu, znečištění a dalším škodlivým vlivům, je více než kdy jindy důležité pečovat o ni s láskou a pozorností. Rozjasňující pleťová séra se stávají nepostradatelným pomocníkem na cestě za zdravou, zářivou pletí. A když se rozhodneme pro produkty s přírodními složkami, jako jsou vitaminy A, C a E, nabízíme své pleti nejen okamžitý rozjasňující efekt, ale i dlouhodobou péči a ochranu.

před 4 měsíci

Najděte ideální prostor pro váš salon snů: průvodce pro beauty profesionály

Založení salonu nebo studia krásy je vzrušující krok na cestě každého beauty profesionála. Ať už jste kadeřník, kosmetička, nebo specialista na nehty, výběr správného prostoru je klíčový pro úspěch vašeho podnikání. Jak ale najít ten pravý prostor, který bude odpovídat vašim potřebám a snům? Přinášíme vám několik tipů, na co se zaměřit při hledání a jaké zdroje využít.

před 4 měsíci

Šik cestovatelé – průvodce výběrem dokonale stylového cestovního kufru

Pokud jste cestovatelé tělem i duší, určitě se ve vaší skříni neztratí kvalitní a zároveň trendy cestovatelský kufr. Že nevíte, podle jakých parametrů ho vybírat? Nevadí! My vám to totiž na následujících řádcích rádi prozradíme. Cestovatelský kufr by měl splňovat mnoho náležitostí. Pojďte si pro inspiraci!

před 5 měsíci

Nadčasové dekorace pro moderní domov: Jak vybrat s moudrostí a stylem?

V době, kdy se trendy v interiérovém designu mění rychleji než kdy dříve, je výběr nadčasových dekorací do vašeho salonu či domácnosti klíčovým krokem k vytvoření prostoru, který zůstane elegantní a aktuální i v nadcházejících letech. Správné dekorace mohou proměnit každý prostor v útočiště plné stylu a pohody, aniž byste museli neustále podléhat prchavým trendům. Jak tedy vybrat ty pravé kousky, které překonají zkoušku časem?

před 5 měsíci

All inclusive dovolená? Stačí vybrat destinaci!

V dnešním rychlém světě, kde každý má neustále různé povinnosti a závazky, získala myšlenka „all-inclusive“ dovolených obrovskou popularitu. Tyto dovolené nabízejí komplexní zážitek, který překračuje tradiční koncept cestování.

před 5 měsíci

Karob jako méně známá ale velmi cenná superpotravina

Spousta lidí chuť karobu přirovnává k čokoládě a nejsou tak daleko od pravdy. Karob má totiž skutečně podobnou chuť i účinky jako čokoláda, navíc je pro naše tělo mnohem prospěšnější.

před 5 měsíci

Vítejte v novém roce 2024 - Přání od redakce Salony-krasy.cz

Milí čtenáři, klienti a přátelé,

s prvním dnem roku 2024 bychom vám, z celého srdce redakce Salony-Krasy.cz, chtěli popřát šťastný nový rok plný zdraví, radosti a krásy.

před 6 měsíci

Které vitaminy užívat pro krásné vlasy, pleť i nehty?

Na krásné vlasy, silné nehty a zářivou pleť můžete dosáhnout díky správné životosprávě, výživě i péči. Jaké vitamíny jsou nejdůležitější pro vitalitu vašich vlasů, nehtů a pleti a jak je získat z přirozených zdrojů? Podívejte se na nejlepší vitamíny a minerály, které pomáhají podporovat krásu zevnitř.

před 7 měsíci

Další články

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 7 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 8 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 8 dní