Kurz depilace cukrovou pastou

Kategorie: Kosmetické školy

Kurz depilace cukrovou pastou je zaměřený na odborné školení v této specifické metodě odstraňování nežádoucího ochlupení. Náplň kurzu se obvykle skládá z teoretického a praktického výcviku, který poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro efektivní a bezpečné provádění depilace cukrovou pastou.

Kurz je vhodný pro kosmetičky, estetičky, nebo pro ty, kteří se chtějí specializovat na depilaci cukrovou pastou. Účastníci se naučí různé techniky aplikace cukrové pasty, správné přípravy pokožky, postupy depilace jednotlivých částí těla a také zásady hygieny a péče o klienty. Důležitou součástí kurzu je také seznámení s kontraindikacemi a bezpečnostními opatřeními.

Kurzy depilace cukrovou pastou jsou obvykle nabízeny v kosmetických školách, akademiích krásy, nebo specializovaných školicích centrech. Pro získání aktuálních informací o dostupných kurzech a jejich ceně v České republice doporučuji vyhledat a kontaktovat přímo tyto instituce.

Cena kurzu depilace cukrovou pastou se může lišit v závislosti na poskytovateli a délce kurzu. Obvykle se pohybuje v rozmezí od několika tisíc korun do desítek tisíc korun, přičemž vyšší cena může být spojena s pokročilejším a komplexnějším výcvikem. Přesnou cenu a podrobnosti ohledně konkrétních kurzů byste měli zjistit přímo u poskytovate­lů kurzu.

Slevy v salónech krásy

–26 %

Laserová epilace

Bikiny line +brazilka

Only Beauty, Koněvova 141, Praha

2749 Kč končí za 29 dní

Cashback 5%

CashBack

Beauty Mix, Lublaňská 3/63, Praha

končí za měsíc
–31 %
520 Kč končí za 7 dní
–11 %
aroma-koupel-a-antistresova-masa-celeno-rela-se-soliz-mrtveho-more
850 Kč končí za 4 dny
–11 %

Kamigin Fusion Ritual (VIP BALÍČEK)

2 hodiny relaxace – nyní v akci za 1 700 Kč!

Kamigin Fusion Masáže, Pod Harfou 981/25, Praha

1700 Kč končí za 8 dní