Kurz lash lifting & lash botox

Kategorie: Kosmetické školy

Kurz lash lifting & lash botox je specializovaný vzdělávací program, který se zaměřuje na techniky zvedání řas a aplikaci lash botoxu. Tento kurz je vhodný pro kosmetičky, vizážistky, oční kosmetičky nebo pro ty, kteří se chtějí naučit profesionálně ošetřovat a zkrášlovat řasy.

Náplň kurzu lash lifting & lash botox je obvykle rozdělena do několika modulů a zahrnuje následující:

Teoretická část:

  • Úvod do lash liftingu: principy, výhody a efekt
  • Úvod do lash botoxu: principy, výhody a efekt
  • Anatomie řas: struktura a růst řasových chloupků
  • Bezpečnost a hygiena: správné postupy a sterilizace nástrojů
  • Kontraindikace a předběžná péče: informace o případných omezeních a předepsaných postupech péče

Praktická část:

  • Příprava řas před zvedáním: čištění a příprava
  • Aplikace lash liftingu: techniky a správné použití produktů
  • Aplikace lash botoxu: techniky a správné použití produktů
  • Trvalost efektu a péče po zákroku
  • Bezpečnostní postupy a prevence rizik

Kurz lash lifting & lash botox je možné absolvovat v různých kosmetických školách, institutu nebo specializovaném centru pro odborné vzdělávání. V České republice existuje několik institucí, které nabízejí tento kurz, a to jak větší kosmetické školy, tak i menší specializovaná studia. Doporučuje se vybrat renomovanou instituci, která má zkušenosti s poskytováním kurzu lash lifting & lash botox a disponuje kvalifikovanými lektory.

Cena kurzu lash lifting & lash botox se může lišit v závislosti na délce kurzu, obsahu, poskytovateli a lokalitě. Obecně platí, že kurz může stát od několika tisíc korun až po desítky tisíc korun. Je vhodné se předem informovat u konkrétního poskytovatele, který vám poskytne aktuální informace o ceně, délce a obsahu kurzu.

Po absolvování kurzu lash lifting & lash botox bude absolvent schopen profesionálně poskytovat služby zvedání řas a aplikaci lash botoxu svým klientům. Bude schopen správně připravit řasy před zvedáním a aplikovat techniku lash liftingu s precizností a bezpečností. Absolvent také bude umět aplikovat lash botox, který poskytuje hydrataci a regeneraci řas. Bude mít znalosti o správném použití produktů, délce expozice a případných kontraindikacích. Díky získaným dovednostem bude absolvent schopen poskytovat svým klientům krásně zvednuté a zdravé řasy s dlouhotrvajícím efektem.

V České republice existuje několik renomovaných institucí a kosmetických škol, které nabízejí kurz lash lifting & lash botox. Mezi ně patří například Lash Academy, Beauty Institute nebo Lash Art Studio. Je důležité vybrat si instituci s kvalifikovanými lektory a dobrou pověstí, která je specializovaná právě na tuto oblast.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 10 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 21 dní