Kurz microblading, čárkování, tetování obočí 3D

Kategorie: Kosmetické školy

Kurz microblading, čárkování a tetování obočí 3D je specializovaný kurz v oblasti permanentního líčení obočí. Tento kurz se zaměřuje na techniku microbladingu, která umožňuje vytvořit přirozeně vypadající obočí pomocí jemných rysů podobných vlasům.

Náplň kurzu microblading, čárkování, tetování obočí 3D

Kurz microbladingu a tetování obočí 3D zahrnuje teoretickou i praktickou část. Účastníci se seznámí se základy permanentního líčení, anatomie obočí, tvary a proporcemi obočí, barevnými teoriemi a hygienickými standardy. Následuje praktická část, ve které se naučí techniku microbladingu, zvolení vhodného pigmentu, navrhování obočí, správné použití nástrojů a přesné provedení jednotlivých tahů.

Délka kurzu microblading, čárkování, tetování obočí 3D

Délka kurzu microbladingu se obvykle pohybuje od 2 do 5 dnů v závislosti na intenzitě a rozsahu výuky. Některé kurzy mohou nabízet i pokročilé nebo specializované lekce po základním kurzu.

Komu je kurz určen microblading, čárkování, tetování obočí 3D

Kurz microbladingu je vhodný pro profesionální vizážisty, kosmetičky, nebo pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti permanentního líčení. Kurz je také vhodný pro ty, kteří se chtějí stát odborníky na microblading a nabízet tuto službu ve svém salonu.

Co se tam učí microblading, čárkování, tetování obočí 3D

Účastníci kurzu se naučí techniku microbladingu, správné zvolení tvaru a stínu obočí, korekci asymetrií, použití různých druhů pigmentů a ošetření po zákroku. Naučí se také pracovat s nástroji a vyvinout preciznost a dovednosti potřebné pro provedení kvalitního microbladingu.

Co umí absolvent po skončení kurzu microblading, čárkování, tetování obočí 3D

Po skončení kurzu budou absolventi schopni samostatně provádět microblading a tetování obočí 3D. Budou mít znalosti o technice, výběru pigmentů, tvorbě přirozeného vzhledu obočí a hygienických standardech. Absolventi budou schopni nabízet svým klientům precizní a profesionální služby v oblasti permanentního líčení obočí.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 13 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 24 dní