Kurz permanentní make-up

Kategorie: Kosmetické školy

Kurz permanentního make-upu v kosmetické škole je specializovaný kurz, který se zaměřuje na techniku trvalého líčení, která umožňuje dlouhodobé zvýraznění a korekci různých oblastí obličeje, jako jsou oční linky, obočí nebo rtů.

Náplň kurzu permanentní make-up

Kurz permanentního make-upu zahrnuje jak teoretickou, tak praktickou část. Účastníci se seznámí s teorií barev, hygienickými standardy, anatomií obličeje a technikami aplikace permanentního make-upu. Následuje praktická část, ve které se procvičují různé techniky aplikace, zvolení vhodných barev a tvorba přirozeného a esteticky působícího vzhledu.

Délka kurzu permanentní make-up

Délka kurzu permanentního make-upu se obvykle pohybuje od několika dní do několika týdnů v závislosti na intenzitě a rozsahu výuky. Existují základní kurzy pro začátečníky, které trvají obvykle několik dní, stejně jako pokročilé kurzy zaměřené na specifické techniky nebo oblasti aplikace.

Komu je kurz permanentní make-up určen:

Kurz permanentního make-upu je vhodný pro profesionální vizážisty, kosmetičky a pro ty, kteří se chtějí stát odborníky v oblasti trvalého líčení. Je vhodný pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti permanentního make-upu a nabízet tuto službu ve svém salonu.

Co se na kurzu permanentní make-up učí:

Účastníci kurzu se naučí různé techniky aplikace permanentního make-upu, včetně očních linií, obočí a rtů. Budou se seznámeni s různými typy pigmentů, barvami a nástroji používanými při aplikaci. Naučí se také vybrat správný tvar a stín pro různé tvary obličeje a přirozený vzhled.

Co umí po skončení kurzu permanentní make-up:

Po skončení kurzu budou absolventi schopni samostatně provádět permanentní make-up a nabízet tuto službu svým klientům. Budou mít znalosti o technikách aplikace, barevných teoriích, tvorbě přirozeného vzhledu a hygienických standardech. Absolventi budou schopni vykonávat precizní a profesionální permanentní make-up na různých oblastech obličeje.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní