Kyslíková mezoterapie

Kategorie: Kosmetické salony

Kyslíková mezoterapie/kosmetologie - Při ošetření dostávají hlubší vrstvy pokožky aktivní složky ze syrovátky, výživné látky, vitamíny a pochopitelně - kyslík. To vše podstatně urychluje metabolické procesy, zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazování a osvěžení pleti. Jemné vrásky úplně mizí, hlubší se maximálně vyhlazují.

Kyslíková mezoterapie je moderní a účinná kosmetická procedura, která slibuje revitalizaci pokožky, zlepšení jejího vzhledu a vyhlazení vrásek. Jedná se o ošetření, které obsahuje podání kyslíku a vitamínů přímo do hlubších vrstev pokožky, kde je nejvíce potřeba.

Tato technologie pomáhá zlepšit krevní oběh v pokožce, zvýšit příjem živin a kyslíku a také stimuluje kolagenová vlákna, což vede k větší pružnosti a jemnosti pokožky. Kyslíková mezoterapie také pomáhá redukovat pigmentové skvrny a akné a celkově zlepšuje texturu a kvalitu pokožky.

Cena ošetření se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako jsou požadovaný výsledek, typ pokožky, atd. Obecně se cena pohybuje v rozmezí 2000 až 4000 Kč za jednu proceduru.

Existují různé typy kyslíkové mezoterapie, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého klienta. Mezi tyto typy patří například mezoterapie s kyslíkem a vitamíny, mezoterapie s kyslíkem a hyaluronovou kyselinou a mezoterapie s kyslíkem a aminokyselinami.

Mezoterapie s kyslíkem nemá mnoho kontraindikací, ale před ošetřením by měl každý klient konzultovat své zdravotní problémy s lékařem. Všechny potřebné informace a kontraindikace by měl zákazník získat předem v salónu.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní