Masáž obličeje, krku a dekoltu

Kategorie: Kosmetické salony

Masáž obličeje, krku a dekoltu je relaxační procedura, která vám pomůže zklidnit mysl a uvolnit napětí v obličeji, krku a ramenou. Masáž se provádí pomocí jemných a krouživých pohybů prstů, které působí na svaly, nervová zakončení a krevní oběh. Při masáži se používají různé typy olejů nebo krémů, které dodávají pokožce výživu a hydrataci. Masáž napomáhající k udržování čisté, zdravé a pružné pleti. Zlepšuje krevní oběh, zabraňuje ochabování svalového tonusu a zpomaluje projev stárnutí v obličeji. Působí pozitivně na centrální nervový systém, což způsobuje okamžité uvolnění celého těla.

Masáž obličeje, krku a dekoltu je vhodná pro všechny typy pleti a věkové kategorie. Tuto masáž si můžete dopřát sami pro sebe jako součást svého relaxačního rituálu nebo si ji můžete dopřát společně s přáteli nebo partnerem jako relaxační zážitek. Cena za masáž obličeje, krku a dekoltu se může lišit podle salónu a trvání procedury. V průměru se cena pohybuje mezi 700 a 1200 Kč za 60 minut.

Masáž obličeje, krku a dekoltu má mnoho pozitivních efektů na naše tělo. Pomáhá uvolnit napětí v obličeji a krku, zmírnit bolesti hlavy a migrény, zlepšit krevní oběh a lymfatický tok, redukovat otoky v obličeji a v krku a stimulovat tvorbu kolagenu. Masáž také podporuje detoxikaci pokožky a zlepšuje vzhled pleti.

Masáž obličeje, krku a dekoltu je kontraindikována pro osoby trpící akutními záněty pokožky, kožními chorobami, akné, popáleninami nebo vředy na obličeji, lidé s vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami nebo problémy s cévami. Pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte nějaké léky, poraďte se se svým lékařem předtím, než si objednáte masáž obličeje, krku a dekoltu.

Celkově je masáž obličeje, krku a dekoltu skvělým způsobem, jak si dopřát chvíli relaxace a péče o svoji pleť a celkovou pohodu.

Čtěte také:

Masáž obličeje, krku a dekoltu Praha Masáž obličeje, krku a dekoltu Plzeň Masáž obličeje, krku a dekoltu Olomouc Masáž obličeje, krku a dekoltu Brno Masáž obličeje, krku a dekoltu Kladno Masáž obličeje, krku a dekoltu Ostrava Masáž obličeje, krku a dekoltu Hradec Králové Masáž obličeje, krku a dekoltu Pardubice Masáž obličeje, krku a dekoltu České Budějovice Masáž obličeje, krku a dekoltu Zlín Masáž obličeje, krku a dekoltu Chomutov Masáž obličeje, krku a dekoltu Jihlava Masáž obličeje, krku a dekoltu Liberec Masáž obličeje, krku a dekoltu Kolín Masáž obličeje, krku a dekoltu Karlovy Vary Masáž obličeje, krku a dekoltu Břeclav Masáž obličeje, krku a dekoltu Teplice Masáž obličeje, krku a dekoltu Frýdek-Místek Masáž obličeje, krku a dekoltu Havířov Masáž obličeje, krku a dekoltu Děčín Masáž obličeje, krku a dekoltu Ústí nad Labem Masáž obličeje, krku a dekoltu Opava Masáž obličeje, krku a dekoltu Most Masáž obličeje, krku a dekoltu Karviná