Mikrojehličkování (microneedling)

Kategorie: Kosmetické salony

Zákrok mikrojehličkování, microneedling (skinroller - dermaroller), mezoterapie – hloubková hydratace, nová generace neinvazivní mezoterapie, je vysoce účinnou metodou pro povzbuzení a zvýšení produkce vlastního kolagenu v pleti = omlazení pleti. Pomáhá pacientům s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje, dálé řeší problémy jizviček po akné, strií a jizev.

Mikrojehličkování, známé také jako microneedling, je kosmetický postup, který pomáhá vylepšit vzhled pleti. Tento postup se provádí pomocí speciálních jemných jehliček, které stimulují přirozenou regeneraci pokožky.

Jak probíhá samotné mikrojehličkování?

Před zahájením procedury je pokožka očištěna a dezinfikována. Poté se na ni aplikuje anestetický krém, aby se snížila bolestivost procedury. Po nanesení krému se jehličky vkládají do kůže pomocí speciálního pera, které je poháněno elektrickým motorem. Tento postup trvá obvykle 30 až 60 minut a je zcela bezbolestný.

Co mikrojehličkování obsahuje?

Kromě samotného mikrojehličkování se obvykle aplikuje také speciální sérum, které obsahuje účinné látky pro zlepšení kondice pokožky.

Kolik stojí mikrojehličkování a jaké jsou možnosti?

Cena mikrojehličkování se pohybuje v rozmezí 2000 až 4000 Kč a v závislosti na salonu mohou být nabízeny různé druhy mikrojehličkování, jako například mezoterapie, dermarolery nebo nanoinjekce.

Jaké jsou efekty ošetření mikrojehličkování?

Mikrojehličkování pomáhá zlepšit texturu pokožky, zmenšit póry, odstranit jemné vrásky a pigmentové skvrny. Také zlepšuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro elasticitu pokožky.

Jaké potíže mikrojehličkování řeší?

Mikrojehličkování se používá k řešení mnoha kožních problémů, jako jsou akné, jizvy, hyperpigmentace, vrásky a ztráta elasticity pokožky.

Kontraindikace? Mikrojehličkování by nemělo být prováděno u lidí s aktivním akné, kožních infekcí, herpesu, ekzému, psoriázy a nádorových onemocnění. Taktéž by mělo být opatrné u lidí s krvácivými poruchami a na citlivých oblastech jako jsou oční okolí a rtů.

Mikrojehličkování je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit vzhled své pokožky. Je to bezbolestný a účinný způsob, jak zlepšit texturu pokožky, odstranit pigmentové skvrny.

Mikrojehličkování – medical microneedling – neboli MMN

Mikrojehličkování – Medical Microneedling je nová a vysoce účinná metoda pro povzbuzení a zvýšení produkce vlastního kolagenu v ošetřované oblasti pro omlazení pleti. Tato metoda má tyto účinky:

• obnovení pevnosti a hutnosti vaší pleti

• vyhlazování jemných vrásek v obličeji

• redukce jizviček, stop po akné i strií

• redukce rozšířených pórů a hyperpigmentací

• úspěšně se aplikuje i při zvýšeném vypadávání vlasů

Pro koho je ošetření mikrojehličkování vhodné

MMN je vhodné pro použití na všechny typy pleti, dokonce i na jemnou tenkou kůži v okolí očí a na krku. Po ošetřením dochází ke zvýšení tvorby kolagenu, elastinu a mezibuněčné hmoty bez jakéhokoliv poškození vrchní části pokožky s velmi rychlým hojením a bez tvorby hyperpigmentací. Metoda se používá na ošetření obličeje, krku, dekoltu, rukou, paží i břicha. Před ošetřením se na pokožku aplikuje lokální anestetický krém a ošetření trvá 30 minut. Doporučuje se opakovat 3× po 3 až 4 týdnech.

Jak metoda mikrojehličkování funguje?

Pomocí pera s jehlovým aplikátorem (dermalloer) se vytváří tisíce mikrovpichů do pokožky a následně vznikají v pokožce malé mikrokanálky, které se vzápětí velmi rychle uzavírají. Než dojde k jejich uzavření, vpravují se pomocí nich do pokožky vysoce účinná séra proti stárnutí. Obsahují kolagen, vitaminy A, C, E a podobně. Jemné narušení pokožky vede ke stimulaci kolagenu a elastinu. Podporou účinku pomocí speciálních sér je výsledek ještě znásoben.

Samoobnovovací schopnost pokožky

Mikrojehličkování je založeno na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, a ta při procesu hojení spouštějí zcela novou syntézu kolagenu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásek, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a dalších defektů pleti. Výsledkem je pak jemnější, hladší, pevnější a omlazenější pokožka.

Markantní omlazení pomocí mikrojehličkování

Vedle stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování jsou skrze vytvořené kanálky absorbovány účinné látky mnohem rychleji a efektivněji. Účinná látka ve spojení s mikrojehlič­kováním rychle prostupuje do určené oblasti a léčebný účinek výživných látek je mnohonásobně vyšší.

Mikrojehličkování může zvýšit účinnost terapie až o několik set procent, což na vzhledu své pleti jistě oceníte.

Čtěte také:

Mikrojehličkování (microneedling) Jihlava Mikrojehličkování (microneedling) Liberec Mikrojehličkování (microneedling) Praha Mikrojehličkování (microneedling) České Budějovice Mikrojehličkování (microneedling) Ostrava Mikrojehličkování (microneedling) Děčín Mikrojehličkování (microneedling) Hradec Králové Mikrojehličkování (microneedling) Olomouc Mikrojehličkování (microneedling) Brno Mikrojehličkování (microneedling) Chomutov Mikrojehličkování (microneedling) Pardubice Mikrojehličkování (microneedling) Opava Mikrojehličkování (microneedling) Most Mikrojehličkování (microneedling) Kolín Mikrojehličkování (microneedling) Teplice Mikrojehličkování (microneedling) Ústí nad Labem Mikrojehličkování (microneedling) Frýdek-Místek Mikrojehličkování (microneedling) Břeclav Mikrojehličkování (microneedling) Zlín Mikrojehličkování (microneedling) Karlovy Vary

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 24 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 13 dní