Mobilní kadeřnictví

Kategorie: Kadeřnictví

Mobilní kadeřnictví - Mobilní kadeřnictví je ideální službou pro ty, kteří se potřebují nechat upravit, ale nemůžou dojít ke kadeřnici nebon nemají čas chodit do kadeřnického salónu. Kadeřník Vás upraví v pohodlí Vašeho domova nebo na Vámi určeném místě, kde se cítíte nejlépe

Mobilní kadeřnictví je služba, která poskytuje kadeřnické služby v pohodlí vašeho domova nebo na jiném místě podle vašeho výběru. Tato služba je obzvláště vhodná pro ty, kteří mají příliš plný diář a nemají čas na návštěvu kadeřnického salonu, nebo pro ty, kteří se nemohou pohybovat kvůli zdravotním nebo jiným důvodům.

Mobilní kadeřníci obvykle nabízejí stejné služby jako kadeřnické salony, včetně stříhání vlasů, barvení, melírování, úpravu účesu, stylingu a dalších. Kadeřníci obvykle používají vlastní nástroje a pomůcky, které si přinesou s sebou, a přizpůsobí se prostoru, ve kterém se právě nachází.

Ceny mobilního kadeřnictví se mohou lišit v závislosti na konkrétních službách, které si vyberete, a na místě, kde se nacházíte. V průměru se mobilní kadeřnictví pohybuje v cenové relaci podobné jako klasický kadeřnický salon. Pro získání konkrétních informací o cenách se můžete informovat na webových stránkách nebo prostřednictvím konzultace s mobilním kadeřníkem.

Mobilní kadeřnictví nabízí mnoho výhod, jako je pohodlí a flexibilita, a také šetří čas a úsilí zákazníka, který nemusí cestovat na místo. Tuto službu lze také využít pro speciální příležitosti, jako jsou svatby, plesy nebo jiné slavnostní akce, kde je potřeba mít perfektní účes.

Čtěte také

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 29 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 18 dní