Ombré

Kategorie: Kadeřnictví

Ombré je kadeřnická technika barvení vlasů, kterým lze dosáhnout postupný přechod (zbarvení) vlasů. Je velmi podobný s balayage. Typickým znakem ombré jsou světlé konečky a tmavé kořínky vlasů. Barva vlasů ve stylu ombré obličej rozzáří, zjemní a dodá mu na přitažlivosti. Je pro vás ombré vhodné?

Ombré je moderní technika barvení vlasů, která vytváří přechod od tmavších kořínků k světlejším konečkům. Tento efekt je dosažen použitím různých odstínů barvy a postupným rozjasňováním vlasů směrem ke koncům.

Cena ombré závisí na délce a hustotě vlasů, stejně jako na kvalitě použitých produktů a na kadeřnickém salonu, ve kterém je služba poskytována. V průměru se cena pohybuje od 1500 Kč do 3500 Kč.

Existují různé možnosti pro provedení ombré, včetně přirozeně vypadajícího efektu, pastelových odstínů, nebo dokonce zářivých barev. Technika je vhodná pro různé typy vlasů, včetně krátkých, středních a dlouhých délek, a může být přizpůsobena individuálním přáním klientky.

Ombré se občas zaměňuje s technikou balayage, ale existuje mezi nimi rozdíl. Balayage vytváří měkčí přechod mezi barvami a je aplikován pomocí štětce. Ombré vytváří přechod mezi barvami s větším kontrastem a aplikuje se pomocí folie nebo jiného krytu.

V České republice je ombré běžně nabízen v kadeřnických salonech a jeho popularita stále roste.

Mohlo by vás zajímat

Fotografie

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 17 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 28 dní