Ošetření poškozených vlasů

Kategorie: Kadeřnictví

Zažívají vaše vlasy stres způsobený častým žehlením, foukáním vysokou teplotou, agresivními chemikáliemi nebo nadměrným vystavením slunci? Pokud ano, může být čas pro ošetření poškozených vlasů v kadeřnictví. Odborníci kadeřníci vám pomohou obnovit vaše vlasy zpět do zdravého stavu. Vlasy jsou bez lesku a působí slámovitě, špatně se rozčesávají a často mají sklon k lámavosti a třepení. Proto potřebují poškozené vlasy speciální péči v salonu.

Služba ošetření poškozených vlasů zahrnuje řadu možností, včetně hydratačních ošetření, které obnovují vlhkost a lesk vašich vlasů, výživových ošetření, které poskytují potřebné živiny a proteiny pro vaše vlasy, a ošetření proti lámavosti, které chrání vaše vlasy před dalším poškozením.

Zkušení kadeřníci vám poradí s nejlepšími možnostmi pro vaše vlasy a použijí nejnovější technologie a produkty, aby vám pomohli dosáhnout zdravých a krásných vlasů. Cena služby se může lišit v závislosti na zvolené možnosti ošetření, ale věříme, že budete spokojeni s výsledkem, a to za přijatelnou cenu v rámci trhu v České republice. Dejte vašim vlasům potřebnou péči a vrátí se vám to krásou a zdravím.

Čtěte také

Ošetření poškozených vlasů Plzeň Ošetření poškozených vlasů Praha Ošetření poškozených vlasů Brno Ošetření poškozených vlasů Hradec Králové Ošetření poškozených vlasů České Budějovice Ošetření poškozených vlasů Zlín Ošetření poškozených vlasů Chomutov Ošetření poškozených vlasů Ústí nad Labem Ošetření poškozených vlasů Děčín Ošetření poškozených vlasů Ostrava Ošetření poškozených vlasů Kolín Ošetření poškozených vlasů Olomouc Ošetření poškozených vlasů Frýdek-Místek Ošetření poškozených vlasů Teplice Ošetření poškozených vlasů Most Ošetření poškozených vlasů Pardubice Ošetření poškozených vlasů Jihlava Ošetření poškozených vlasů Liberec Ošetření poškozených vlasů Břeclav Ošetření poškozených vlasů Kladno Ošetření poškozených vlasů Havířov Ošetření poškozených vlasů Karviná Ošetření poškozených vlasů Karlovy Vary Ošetření poškozených vlasů Opava

Slevy v salónech krásy

–17 %

Pedikúra

Pedikúra

Salon Kalina Krasna, Školní 28/68, Havířov

500 Kč končí za 29 dní

OPÁLENÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ!

Užijte si opálení v nové perspektivě.

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc
–20 %
3000 Kč končí za 8 hodin