Permanentní narovnání vlasů

Kategorie: Kadeřnictví

Permanentní narovnání vlasů je služba, která umožňuje získat hladké a rovné vlasy na delší dobu. Tento proces se provádí pomocí speciálních chemikálií, které uvolní strukturu vlasů a umožní je vyrovnat. Výsledek trvá obvykle několik měsíců. Narovnání vlasů, při kterém se vaše přírodní vlnité nebo kudrnaté vlasy speciální technikou narovnávají.

Permanentní narovnání vlasů se provádí v kadeřnických salonech a zahrnuje několik kroků. Kadeřník nejprve vybere vhodnou chemikálii pro strukturu vlasů klienta. Poté se vlasy omyjí a aplikuje se na ně speciální roztok, který je nechá působit po určitou dobu. Po té se vlasy opláchnou a vyžehlí se je, aby získaly hladký a rovný tvar.

Cena permanentního narovnání vlasů se může lišit v závislosti na délce vlasů a na salonu, kde se služba provádí. V průměru se cena pohybuje od 3000 do 7000 Kč.

Je důležité si uvědomit, že permanentní narovnání vlasů může být velmi škodlivé pro vlasy, pokud není prováděno správně. Proto je důležité vyhledat zkušeného kadeřníka, který používá kvalitní produkty a zná správné postupy.

Čtěte také

Permanentní narovnání vlasů Praha Permanentní narovnání vlasů Liberec Permanentní narovnání vlasů Ostrava Permanentní narovnání vlasů Opava Permanentní narovnání vlasů Kladno Permanentní narovnání vlasů Chomutov Permanentní narovnání vlasů České Budějovice Permanentní narovnání vlasů Plzeň Permanentní narovnání vlasů Teplice Permanentní narovnání vlasů Olomouc Permanentní narovnání vlasů Hradec Králové Permanentní narovnání vlasů Brno Permanentní narovnání vlasů Pardubice Permanentní narovnání vlasů Jihlava Permanentní narovnání vlasů Zlín Permanentní narovnání vlasů Karlovy Vary Permanentní narovnání vlasů Karviná Permanentní narovnání vlasů Ústí nad Labem Permanentní narovnání vlasů Kolín Permanentní narovnání vlasů Havířov

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 28 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 17 dní