Pletení copánků (francouzské copy)

Kategorie: Kadeřnictví

Pletení copánků (také známé jako „francouzské copy“ nebo anglicky „francouzské copánky“) je oblíbený účes, který existuje již po staletí. Jedná se o styl, který zahrnuje zapletení vlasů těsně u pokožky hlavy, čímž vznikne elegantní a sofistikovaný vzhled. V posledních letech se stal trendy účesem mezi lidmi všech věkových kategorií a je často k vidění na platformách sociálních sítí.

Jedním z klíčových prvků pletení copánků je použití kanekalonu. Kanekalon je druh syntetických vlasů, které se často používají k prodlužování vlasů a zaplétání. Je lehký, odolný a snadno se s ním manipuluje, takže je dokonalým materiálem pro vytváření složitých účesů, jako jsou kopánky. Kanekalon se dodává v různých barvách a texturách, což umožňuje přizpůsobený vzhled, který lze přizpůsobit jednotlivci.

Pletení copánků je technika, která vyžaduje zručnost a přesnost. Je to styl, který často dělají profesionálové v kadeřnictví (kadeřnictví), ale dá se s trochou praxe udělat i doma. Tento proces zahrnuje rozřezání vlasů a jejich splétání do specifického vzoru, počínaje v horní části hlavy a směrem dolů k zátylku. Jak cop postupuje, ke třem pramenům se přidávají další vlasy, dokud není zapletena celá délka vlasů.

Jednou z výhod pletení copánků je, že se dá nosit na různé způsoby. Copánky lze nosit rovně na zádech, stáhnout na stranu nebo dokonce upravit do up-do. Mohou být také ozdobeny doplňky, jako jsou stuhy nebo květiny, které dodají vzhledu nádech osobního vkusu.

Celkově je pletení copánků nadčasovým účesem, který prošel zkouškou času. Ať už hledáte elegantní a sofistikovaný vzhled nebo zábavný a hravý styl, copánky lze upravit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. S pomocí kanekalonu a šikovného stylisty nebo nějakou praxí doma dosáhnete tohoto krásného a klasického vzhledu i vy.

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 22 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 11 dní