Přeliv

Kategorie: Kadeřnictví

Přeliv v kadeřnictví je kosmetická služba, která slouží k dočasné změně barvy vlasů. Jedná se o jemnou formu barvení, která nepoškozuje vlasy a výsledek vydrží v průměru 4-6 týdnů. Přeliv se obvykle používá k dodání lesku, zvýraznění přirozené barvy vlasů, nebo k vytvoření pastelových odstínů. Přelivy vlasům zvýrazní jejich přirozený vzhled, vyzvednou jejich přirozenou barvu a lesk. Přelivy doplní vlasům všechny chybějící živiny.

Při přelivu se používají speciální kosmetické přípravky, které obsahují méně agresivní barviva než permanentní barvy. Při aplikaci se obvykle nanáší přípravek na vlasy a nechá se působit několik minut. Poté se vlasy důkladně opláchnou a upraví podle přání zákazníka.

Cena přelivu se obvykle pohybuje v řádu stokorun a záleží na délce vlasů a použité kosmetice. Rozdíl od permanentní barvy je v tom, že přeliv se postupně vymývá a není tak dlouhodobý. Efekt je však velmi přirozený a vlasy nejsou poškozeny.

Při výběru kosmetiky a provedení přelivu je důležité spolupracovat s kvalitním kadeřníkem, který bude mít dostatečné znalosti o kosmetice a technikách aplikace. Pokud máte citlivou pokožku nebo jste alergičtí na některou z látek v kosmetice, je vhodné předem konzultovat možnosti s kadeřníkem.

Čtěte také

Slevy v salónech krásy

OPÁLENÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ!

Užijte si opálení v nové perspektivě.

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc
–20 %
3000 Kč končí za 8 hodin
–17 %

Pedikúra

Pedikúra

Salon Kalina Krasna, Školní 28/68, Havířov

500 Kč končí za 29 dní