Amibeauty

Základní informace

péče o pleť s kosmetikou DR.GRANDEL, líčení ARABESQUE, prodlužování řas SEXY LASHES, čištění ultrazvukovou špachtlí, lifting, radiofrekvence, laserová lipolýzalymfodrenáž manuální i přístrojová, masáže, taping, diagnostika, vibrační plošiny.

Kontakty

Ulice Tovární 1378
Město Ústí nad Labem
Telefon +420 608 300 148
E-mail info@amibeauty.cz
Web www.amibeauty.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 18:00
úterý 9:00 - 18:00
středa 9:00 - 18:00
čtvrtek 9:00 - 18:00
pátek 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 18:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Amibeauty? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

AMIBEAUTY je profesionální studio zdraví a krásy v Ústí nad Labem, které je zaměřeno na oblast tělesné vizáže – body stylingu a relaxace. Disponujeme nejmodernějšími přístroji,službami a poradenstvím. Nabízíme profesionální laserové a radiofrekvenční procedury formování celé postavy. Detoxikaci těla pomocí přístrojové a manuální lymfodrenáže. Procedury kyslíkem – oxygenoterapii. Anticelulitidové programy. Baňkování a Gua Sha. Kinezio a Lymfotaping. Masáže a zábaly. Diagnostiku páteře – PIR, AGR, LTV s odblokováním páteře pomocí měkkých technik. Budeme Vás hýčkat luxusní péčí a kvalitní profesionální německou kosmetikou bez parabenů DR.GRANDEL s hloubkovým čištěním ultrazvukovou špachtlí a radiofrekvenčním neinvazivním liftingem. Rádi vám poradíme s domácí péčí, novými trendy v líčení a barevnou typologií. Líčíme dekorativní kosmetikou ARABESQUE. Prodlužování a zhušťování řas Sexy Lashes, semipermanentní řasenka, trvalá na řasy. Všechny produkty si můžete u nás zakoupit.

Před ošetřením se u nás můžete objednat na bezplatnou konzultaci, prohlédnout studio a nechat si vysvětlit procedury. Náš odborný personál je Vám k dispozici.

Prioritou je klient, který odchází spokojený s nově nabytým sebevědomím a s jistotou, že kvalitní péči žádné tělo neodolá.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.