ArtSolar

Základní informace

Jsme solární studio v centru města nabízející slevy pro studenty a členy Obchodní galerie. Prodáváme kvalitní solární kosmetiku. Vystavujeme díla začínajících umělců.

Kontakty

Ulice Orlí 482/3
Město Brno
Telefon +420 542 516 205
E-mail samclub@seznam.cz
Web www.artsolar.unas.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón ArtSolar? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V roce 1997 založil  podnikatel Jiří Polz společnost Polz Jiří, s živnostenským listem na nákup a prodej zboží a zprostředkova­telskou činnost.

Do roku 2000 se společnost ubírala cestou sportu, což vyvrcholilo otevřením sportovního klubu, dnes všem známého pod názvem SaM club Brno – Vinohrady, jehož nedílnou součástí bylo solárium. Zadaným cílem zde byla příprava sportovců, zvládat vrcholový výkon.

 Kapacita solária se však ukázala zanedlouho nedostačující a začaly se hledat cesty, jak uspokojit množství nových klientů. Požadavky trhu a četná přání zákazníků, především odstěhovaných a v centru zaměstnaných, zadali příčinu expanze společnosti a otevřením nové filiálky v Brně – Střed. Tou se stala nová provozovna: Art Solar Solární studio – Solar Gallery

Díky společnosti Progio, která nám vyšla vstříc, se dnes můžete opalovat v nádherném prostředí Obchodní Galerie Orlí, Orlí 3, v provozovně koncipované jako galerie s výstavní plochou.

Solární studio v obchodní galerii Orlí, není značkovou prodejnou jednoho výrobku, díky čemuž si naše zákaznice mohou vybírat ze široké nabídky nabízených produktů.

Nejsme závislí na dodavatelích a proto si můžeme vyžádat nejkvalitnější zboží námi volené, nikoliv doporučované a označované za nej.

Zákaznice mohou posoudit chtějí-li:

  • gel
  • mléko
  • olejíček

Olejíček

  • jednosložkový/dvou­složkový
  • vonný/nevonný
  • mastný/nemastný
  • jednobarevný/ví­cebarevný
  • pro začátečníky/pro opálenou pleť
  • ve spreji/bez rozprašovače
  • 2ml – 4 ml – 50m – l00ml – 150ml – 200ml

Pýchou je i výběr z řad české kosmetiky!

Nejbližší slevy

–38 %

Permanentní make-up obočí

Akce na PMU obočí - Vláskování či shading

2499 Kč končí za 24 dní
15900 Kč

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

15900 Kč končí za 28 dní

AKCE NA ČERVEN!

AKCE NA ČERVEN!!!

končí za 28 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde