B.U. Studio

Základní informace

Prodlužování vlasů na splátky s 0% akontací a bez dokládání příjmu! Splňte si svůj sen a nečekejte, Vaše žádost bude vyřízena během okamžiku a Vy již na druhý den můžete mít vlásky svých snů, dle svého výběru.

Kontakty

Ulice Bubenečská 41
Město Praha
Telefon +420 222 934 224
E-mail bustudio@seznam.cz
Web www.modelaznehtupraha.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón B.U. Studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Také vykupujeme vlasy, pokud jste vlastníkem pevných a hustých vlasů delších 30 cm délky a chcete změnu střihu na krátké, můžete si přijít na pěkné penízky cca až 5.000,– Kč za Váš cop, který si necháte u nás odborně ustřihnout.

Nově otevřené kadeřnictví v B.U. Studiu Vám nabízí profesionální kadeřnické služby s použitím špičkové vlasové kosmetiky L´oréal proffesionnel. Mimo kadeřnictví se v našem studiu nabízí solárium Ergoline, profesionální modeláž nehtů anebo prodlužování vlasů.

Naše kadeřnictví je moderně zařízeno a k dispozici máte i nealko nápoje nebo kávu. Je důležité si vybrat kadeřnictví, kam se budete rádi vracet, my se Vám pokusíme splnit Vaše přání ohledně účesů, barev anebo změny střihu. Rádi vám také poradíme a doporučíme nejlepší postup pro domácí úpravu vlasů.

Všichni byste jistě chtěli mít každý den krásně upravené vlasy, nejen když odcházíte z kadeřnictví. To vám výrazně ulehčí přípravky značky L´oréal proffesionnel i v domácím použití. S těmito výrobky máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Vlasovou kosmetiku L'oréal Proffesionnel používá řada známých osobností po celém světě pro jeho vysokou kvalitu a vynikající konečný výsledek v péči o vaše vlásky. Všechny přípravky je možné také samozřejmě zakoupit v našem kadeřnictví.

Na Vaši návštěvu se těší majitelka Jana a Vaše kadeřnice Dáša :)

Od května letošního roku Vám nabízíme modeláž nehtů uv gelem na nohou. Probíhá podobně, jako na rukou, časově je méně náročná. Modeláž nehů na nohou, nenadchne jen Vás, ale hlavně Vaše okolí. A to je důvod, proč se zkrášlujeme.

Blíží se období, kdy si budete chtít obout krásné střevíčky, kde budou Vaše prstíky vidět. A aby si okolí nevšimlo jen Vašich střevíčků, zvolte modeláž nehtů na nohou. Tato modeláž na nohou vydrží 2 měsíce, i déle.

Každá žena bez ohledu na věk či profesi, by měla mít upravené nehty. Pokud zvolíte modeláž nehtů, uděláte radost sama sobě a také Vašemu okolí! Ruce jsou přece Vaší vizitkou, jsou vidět vždy a všude. Modeláž nehtů uv gelem vypadá zcela přirozeně. Dopřejte si tedy pocit krásných a upravených rukou. U nás je modeláž nehtů uv gelem a uv akrylem pouze za 690,– i s gelovou francií jakékoliv barvy.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí