Bai Mai

Základní informace

Thajské masáže - v příjemných prostorách našeho nově otevřeného salónu se o Vaše tělo i duši zmáhané každodenním stresem postarají naše profesionální masérky z Thajska. V nabídce máme 7 druhů thajských masáží.

Kontakty

Ulice Náměstí Míru 5469
Město Zlín
Telefon +420 723 303 416
E-mail info@baimai.cz
Web www.baimai.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Bai Mai? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Představte si, že se procházíte po bělostné pláži při západu slunce, Vaše chodidla objímá teplý písek, vnímáte jen konejšivé šumění moře a nepatrné proudění vzduchu ve tváři. Vše dává smysl a má svůj řád.

Vaše myšlenky volně plynou s Vašimi kroky, vnímáte jejich naprostou harmonii s celým Vaším tělem. Při každém pohybu cítíte proud nové energie, která Vám dodává sílu a vyrovnanost. Takové je Thajsko. Taková je thajská masáž. Tak se budete cítit v příjemných prostorách našeho nově otevřeného salonu!

O Vaše tělo i duši zmáhané každodenním stresem se postarají naše profesionální thajské masérky. Díky své dlouholeté praxi z relaxačních a rehabilitačních center v Bangkoku a své dokonalé znalosti umění thajské masáže, Vám právě ony poskytnou dlouhotrvající pocity uvolnění a znovunabyté energie.

Je to jednoduché. Můžete se objednat telefonicky nebo přímo v našem salonu. Budeme se Vám věnovat hned po příchodu na recepci, kde Vám vše vysvětlíme, popřípadě s Vámi probereme Vaše individuální potřeby nad šálkem zeleného čaje.

Tradiční masáž probíhá většinou na podložce umístěné na podlaze (pro ideální stabilitu při tlakovém působení na tělo) a obvykle bez použití masážních olejů. Během masáže si klient ponechá spodní prádlo, případně volné bavlněné triko. Část těla, která není právě masírována, zakrývá masérka ručníkem pro udržení tělesné teploty.

Po skončení masáže budete mít možnost se osprchovat, což ale většinou po thajské masáži není potřeba.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.