Biodroga hair and beauty center

Základní informace

Všichni bychom si občas měli pohladit duši, ošetřit tělo, udělat pro sebe něco příjemného. Vstupte proto do světa krásy a relaxace, nechte se rozmazlit kvalitní profesionální kosmetikou Biodroga Systems a svým vlasům dopřejte kosmetiku Redken, vlasovou péči, která splní to, co slíbí.

Kontakty

Ulice Jungmannova 28
Město Praha
Telefon +420 296 165 141
E-mail salon@biodroga.cz
Web www.salonbiodroga.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 19:00
úterý 9:00 - 19:00
středa 9:00 - 19:00
čtvrtek 9:00 - 19:00
pátek 9:00 - 19:00
sobota 10:00 - 14:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Biodroga hair and beauty center? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Přijďte k nám do Biodroga Hair and Beauty Centre, chceme si Vás rozmazlit!

Salon se nachází v centru Prahy, v těsném sousedství Františkánské zahrady. Tak jako je Františkánská zahrada právem nazývána „Oázou klidu a pohody“, tak je naším přáním, aby se pro Vás stal náš salon světem krásy, který patří jenom Vám. Abyste zde v klidu a pohodě, s dostatkem soukromí, skryti před shonem všedního dne, plně vychutnávali všechny služby, které si zasloužíte. Přejeme si, abyste od nás odcházeli plni klidu, duševní a tělesné harmonie. Přejeme si, abyste od nás odcházeli plni klidu, duševní a tělesné harmonie. A přejeme si , abyste se k nám, do světa krásy a relaxace, opět rádi vraceli.

V salonu dostanete kompletní informace o všech službách a pečujících programech, které salon poskytuje. Můžete se zde objednat a poradit při výběru některého z produktů, které nabízíme. Jsou to kosmetické a tělové produkty Biodroga Systems, vlasové produkty Redken, produkty k péči o nohy a dekorativní kosmetika Make-up Factory. V našem salonu dále nabízíme luxusní přípravky řady Futuresse, exkluzivní péče o pleť, která využívá zázračných účinků extraktu z lotosu a která splňuje nejnáročnější standarty.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.