Centrum Regenerace a Zdraví - JaS

Základní informace

Provádíme výplach tlustého střeva - colonhydroterapie, masáže - klasická, medová, čínská energetická, havajská, lávovými kameny, indická hlavy, protiúnavová nohou, Dornovu metodu. Aplikujeme suché uhličité koupele, plynové injekce, rašelinové zábaly.

Kontakty

Ulice Politických vězňů 1233/40
Město Praha
Telefon +420777 631 888
E-mail objednavky@centrum-jas.cz
Web www.centrum-jas.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Centrum Regenerace a Zdraví - JaS? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Naše zařízení se zaměřuje na detoxikaci, která vede k aktivaci samoléčitelské schopnosti organismu a tím ke zlepšení jeho zdraví a nastolení rovnováhy.

Detoxikační medicína vychází z velice prosté myšlenky, která říká, že za všemi civilizačními nemocemi stojí toxiny. Toxiny jsou všude, kam se jen podíváte např. ve vzduchu, v potravinách, ve vodě atp.

Zvýšený výskyt toxinů lze přičíst rostoucímu znečištění životního prostředí, množství chemických přípravků v našich domáctnostech, umělých přísad v naší potravě atd. Právě díky zvýšenému množství toxinů stále více lidí trpí alergiemi či přecitlivělostí na různé látky.

Pokud se tyto toxiny odstraní a tkáně nejsou nenávratně porušeny, zbaví se organismus nemoci sám. Dosah této myšlenky je obrovský. Vychází z důvěry v lidskou přirozenost a z důvěry, že pokud organismus není zatížen žádnými toxiny, funguje bezchybně.

Veškeré procedury provádí zkušená registrovaná všeobecná sestra.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.