Cesta radosti

Základní informace

Harmonizace těla a duše pomoci tělových svíci a energii.

Kontakty

Ulice Českomoravská
Město Praha
Telefon +420 776 570 507
E-mail antoniapag@seznam.cz
Web www.cestaradosti.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Cesta radosti? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pracuji s energií Reiki a Shamballa plus olejů a tělových svíc. Používám práci s energií intuitivně, podle potřeby klienta. Mám dar vnímat, co je pro klienta prioritní k řešení jeho zdraví a duševního růstu. Informace získávám samovolně, když se naladím a požádám. Je pro mne radostí provázet jiné na jejich cestě uvědomění a být jim oporou při překonávání životních, někdy složitých situací. Od malička vnímám lidské energie a pomocí Reiki a Shambally je dokážu zpracovat a daného člověka nasměrovat tak, aby pochopil, co se má nyní naučit.

Nabízim možnost poradenství v oblasti nasměrování vašeho života, pro nalezení stability, urovnání vztahů, nalezení příčin neúspěchu, podnětů pro změny. Pracuji svoji vlastní metodou, využívám intuitivní výklady karet, podpořené znalostmi klasické psychologie a energetickým léčením. Vedle osobního střetnutí v příjemném prostředí nabízím i možnost výkladu přes Skype.

Nejbližší slevy

–35 %
650 Kč končí za 14 dní

Věrnostní sleva

Do konce roku 2019

končí za 19 dní
–24 %

Mytí+Střih+Foukání

akce na stříhání

349 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde