Daisy - samoopalovací nástřiky

Základní informace

Samoopalovací nástřiky v centru HK. Vhodné i pro velmi světlou pokožku, která se opaluje buď velmi špatně nebo vůbec. Jako jediní používáme nástřiky na bázi oleje. Tyto nástřiky vydrží mnohem déle, než nástřikové roztoky používané v jiných salonech, které jsou na bázi vody. Cena je o něco vyšší, životnost o mnoho delší.. Cena je 550 Kč. Při správné "údržbě" vydrží nástřik 14 dní i déle.

Kontakty

Ulice Střelecká 578
Město Hradec Králové
Telefon +420 777 405 429
E-mail jana_prazakova@post.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 22:00
úterý 8:00 - 22:00
středa 8:00 - 22:00
čtvrtek 8:00 - 22:00
pátek 8:00 - 22:00
sobota 8:00 - 22:00
neděle 9:00 - 15:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Daisy - samoopalovací nástřiky? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Samoopalovací nástřik je vhodný pro všechny, kteří potřebují dosáhnout atraktivního opálení během několika hodin. Ideální je pro příležitosti jako svatby, taneční, večírky nebo jen pro dobrý pocit z atraktivního opálení.

Dále je vhodný pro ty, kteří mají problémy s opalováním na slunci nebo v soláriu, nechtějí nebo nemohou vystavovat pokožku UV záření, těhotné ženy a podobně.

Tento pincip je tak naprosto odlišný od opalování na slunci nebo v soláriu, kde jsou využívány účinky UV záření. DHA neproniká kůží do těla, nejsou známy žádné toxikologické účinky, proto se jednoznačně jedná o nejzdravější formu opalování.

Opálení má intenzivní přirozenou barvu. 100% zaručujeme výsledný efekt bez šmouh a oranžového zabarvení.

PŘÍPRAVA PŘED NÁSTŘIKEM:

několik hodin před opalováním (12 – 24hod.) proveďte peeling celého těla holení/depilace by měla být provedena do 24hodin před nástřikem přijďte bez make-upu, deodorantu a krému oblečte si tmavé spodní prádlo nebo plavky přijďte v tmavším volnějším oblečení

APLIKACE SAMOOPALOVACÍHO NÁSTŘIKU:

trvá pouze pár minut a je prováděna vyškolenými pracovníky s několikaletou praxí nástřik je rychleschnoucí, takže se bezprostředně poté můžete obléci

POOPALOVACÍ PÉČE:

vyhněte se fyzické aktivitě a sportu 4 – 6 hodin po nástřiku (barva se vyvíjí) osprchujte se nejdříve 8 hodin po nástřiku při prvním sprchování můžete použít mycí přípravky (poteče zabarvená voda do hněda) doporučujeme 2 x denně se natřít hydratačním tělovým mlékem (opálení déle vydrží)

Služby, které poskytujeme

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 5 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie