Daniel Black Salon - prodlužování vlasů ultrazvukem

Základní informace

Pražský privátní salon Daniel Black poskytuje komplexní kadeřnické služby s primárním zaměřením na prodlužování a zesvětlování vlasů, blond, balayage a melírování. Důraz klademe na špičkovou kvalitu, preciznost a šetrnost. Každá služba je striktně individualizovaná a během sezení budete mít zajištěno maximální soukromí a komfort. Salon se jako jediný v Česku specializuje primárně na šetrné prodlužování vlasů ultrazvukovou metodou.

Kontakty

Ulice Mánesova 92
Město Praha
Telefon +420 602 755 985
E-mail salon@danielblack.cz
Web www.danielblack.cz

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 18:00
úterý 10:00 - 18:00
středa 10:00 - 18:00
čtvrtek 10:00 - 18:00
pátek 10:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Daniel Black Salon - prodlužování vlasů ultrazvukem? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

K prodlužování a zahušťování používáme jen ty nejkvalitnější vlasy od ověřených dodavatelů. Prameny vybíráme pro každou klientku individuálně, v nabídce máme rovné, vlnité, kudrnaté i afro vlasy. Typ pramenů, jejich délku a barvu společně se samotnou metodou nasazení určujeme v rámci úvodní konzultace. Metodu vybíráme tak, aby byla co nejefektivnější a zároveň co nejšetrnější k vlasům klientky.

V privátním butiku se dále zaměřujeme na co nejšetrnější zesvětlování vlasů několika různými metodami. Kromě klasického zesvětlení pro dodání dimenze nabízíme balayage, contouring, airtouch a melír.

Jelikož je zdraví vlasů naší hlavní prioritou, dbáme i na řádné ošetření vlasových kutikul a dodání potřebných látek do vlasu. Na základě individuálních potřeb na vlasy během služby aplikujeme profesionální hydratační a proteinovou kúru zvolenou dle kvality a struktury kutikuly tak, aby při zesvětlení došlo jen k minimálnímu poškození a vlasy zůstaly hladké a pevné.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí