DE FACTO kosmetický salón

Základní informace

V kosmetickém salónu DeFacto se můžete vydat na cestu ke kráse. Na této cestě si můžete zejména vybrat: jedinečnou přírodní kosmetiku značky Pevonia Botanica. Jedná se o elitní řadu anti-age produktů, které jsou používány prestižními salony po celém světě. Dále poskytujeme ošetření biostimulačním laserem, depilaci cukrovou pastou, trvalou na řasy, denní a večerní líčení, parafinové zábaly na ruce.

Kontakty

Ulice M.Švabinského 287/2663
Město Most
Telefon +420 721 407 680
E-mail jitka.jamrichova@seznam.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón DE FACTO kosmetický salón? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetický salón De Facto

Seznamte se s jedinečnou přírodní kosmetikou značky Pevonia Botanica.

Značka nabízí pro ošetření pleti produkty rozdělené do několika řad. Od základních jako je ošetření suché, citlivé a mastné pokožky, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Výrazně je zastoupena řada péče o pleť žen nad padesát let s vysokým podílem kaviárového extraktu. Ten, spolu s D.N.A. z lososa, mořským kolagenem, výtažky z pivoňky, elastinem, kyselinou hyaluronovou a escutoxem neboli rostlinnou náhradou Botoxu, staví kosmetiku Pevonia Botanica na výjimečné místo mezi kosmetickými značkami. V posledním období přišla značka s unikátním ošetřením Micro-Retinol Spa Clinica, které dokáže vyhladit vrásky, minimalizovat póry a ještě pokožku perfektně hydratuje.

Efektivita salonní péče je zajištěna díky perfektně vyškolené, certifikované kosmetičce, která zákazníkům vybere specifická ošetření obličeje přesně podle individuálních potřeb klientů. K prodloužení účinků dosažených v kosmetickém salónu vám bude doporučen ideální program domácí péče. Nechte se hýčkat organickou kosmetikou Pevonia, kterou je možné mimo Prahu vyzkoušet pouze v tomto salonu.

Salón dále poskytuje následující péči o pleť:

  • Ošetření pleti biostimulačním laserem
  • Aplikuje se pro regeneraci pleti, proti tvorbě vrásek, podpůrná léčba kuperky, ošetření jizev, akné, oparů, lišeje apod.
  • Depilace cukrovou pastou
  • Depilace cukrovou pastou je velmi efektivní způsob odstranění chloupků, omezuje a oslabuje jejich růst, minimálně dráždí pokožku, nezpůsobuje alergické reakce. Tato depilace je trvanlivější a šetrnější vůči pokožce než depilace voskem.
  • Trvalá na řasy – Pro trvalou na řasy používáme profesionální produkt německé značky Wimpernwelle.

V kosmetickém salónu De Facto dále nabízíme:

  • líčení na denní, večerní a slavnostní příležitosti
  • parafínové zábaly na ruce
  • dárkové poukazy

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 7 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 18 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.