Feliz salon krásy

Základní informace

Vyhledávaný a dobře dostupný kosmetický salon na Praze 4 Vám nabízí širokou škálu služeb. Vaše spokojenost je naše priorita a proto se v našem týmu nachází odbornice na krásu s několikaletou zkušeností na trhu.

Kontakty

Ulice Budějovická 368/28
Město Praha
Telefon +420 731 317 699
E-mail info@salonfeliz.cz
Web www.salonfeliz.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 19:00
úterý 8:00 - 19:00
středa 8:00 - 19:00
čtvrtek 8:00 - 19:00
pátek 8:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Feliz salon krásy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Feliz salon krásy Vám nabízí profesionální služby v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry a dále Vám nabídne také zcela oslnivý pohled se službou prodlužování řas metodou řasa na řasu, Nano řas 3D a nebo zdůraznění přirozenosti řas metodou Lash lifting Botox bomb. Náš team používá přírodní kvalitní kosmetiku Gerard´s a Mesosystem. Tato kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti. Při Vaší návštěvě Vám uděláme anamnézu pleti a společně vybereme vhodný program přímo pro Vás.

Salon velice útulný v zimních i v letních dnech Vám poskytne příjemné útočiště u kosmetiky či dalších služeb, které salon nabízí.

Přijďte nás navštívit a přesvědčte se, že i v malém útulném salonu v Praze může být dokonalé místo pro relaxaci a profesionální odbornice na krásu se postarají o to, abyste odcházeli s dokonalou pletí, perfektně upravenými nehty a řasami, dle Vašich požadavků či potřeb.

Otevírací doba Po – So , po domluvě.

Těší se na Vás tým Feliz

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí