Gabriela Königová-manikúra, pedikúra, nehtový design

Základní informace

Nabízím profesionální a kompletní péči o ruce, nohy - kompletní manikúra, pedikúra, nehtový design. MOBILNÍ SLUŽBA - v pohodlí vašeho domova. Dlouholetá praxe v oboru (od roku 2008). Nabízím služby certifikovaného VIP CND Shellac salonu-certifikát udělen v roce 2012. Při své práci kladu důraz na vysokou kvalitu služeb, kterou zajišťuji moderním přístupem, přístroji, přípravky a vybavením. Spolupracuji trvale s předními značkami na trhu v oboru péče o nehty a ruce-CND, Shellac, Footlogix. Nabízím služby certifikovaného VIP CND Shellac salonu-certifikát udělen v roce 2012.

Kontakty

Ulice Štěpánovice 67
Město Předklášteří
Telefon +420 724 209 154
E-mail gabriela.koenigova@seznam.cz
Web www.gaboo.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Gabriela Königová-manikúra, pedikúra, nehtový design? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Poskytnu Vám přesně to, co potřebujete – a přesně to, co chcete!

Jsem přesvědčena, že si každý klient zaslouží profesionální péči. Každý klient je jedinečný a proto je důležité, aby jsme společeně vybrali tip služby, která bude ušita na míru přímo Vám, pro Vaši krásu a pro Váš skvělý pocit.

Z nabídky služeb můžete vybírat a kombinovat služby manikúry a pedikúry. Péče o nohy s profesionální řadou FOOTLOGIX – komplexní řada přípravků v péči o nohy a vaše nohy omládnou a odlehčí se-bez použití čepelek a skalpelu! Jedná se o neinvazivní metodu. U péče rukou můžete vybírat základní péči o ruce a nehty, přírodní výživu nehtů P-SHINE, wellnes manikúru, rozmazlovat se parafínovým zábalem nebo masáží rukou až po profesionální dlouhotrvající lakování CND SHELLAC nebo si zvolit pro opravdu namáhané nehty gelovou modelaci a doplnění.

Při práci používám profesionální značky: FOOTLOGIX ENII-Nails Profesional CND (Creative Nail Design) CND Shellac

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 18 dní
–29 %
2500 Kč končí za 18 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 26 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí