Hair Area

Základní informace

Každý, komu můžeme udělat radost, každý, kdo odchází z Hair Area spokojen, je pro nás tou nejlepší referencí. Každému se snažíme dát maximum z toho, co dovedeme.

Kontakty

Ulice Zlatnická 12
Město Praha
Telefon +420 774 659 803
E-mail info@hairarea.cz
Web www.hairarea.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Hair Area? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Hair Area je moderní kadeřnický salon založený dvěma mistry v oboru a to Blankou Haškovou a Janem Těšíkem. Hair Area nevznikla jako pouhy salon, který bude zaměřen pouze na aplikovaní nejmodernějších trendů, ale jako prvek, který samotné trendy v účesové tvorbě určuje. Proto si Blanka s Janem vybírají ty nejzdatnější spolupracovníky a největší talenty v oboru a vytváří tak kreativní tým. Tento tým se stará nejen o rozsáhlou klientelu a to i významných osobností kulturního a společenského života, ale také spolupracuje na módních přehlídkách, kadeřnických show a uměleckých projektech. Kadeřníci z týmu Hair Area jsou často zvání jako stylisté k tvorbě profesionálních fotografií, natáčení videoklipů či dalších produkcí z všemožných odvětví lidské kreativity.

Hai Area je dobrou volbou pokud chcete mít pocit absolutní jistoty a uvolnění, nebo pokud si zkrátka chcete jen udělat radost a ukázat svému já další obzory.

Vám, Vašim vlasům, pleti i duši jsou k dispozici tyto profesionálové:

Kadeřník

Kosmetička

Vizážista

Stylista

Manikérka

Speciální nabídky

  • Make-up a fotografie – učešeme, nalíčíme a profesionálně Vás nafotíme
  • Kompletní image program – zahrnuje všechny naše služby
  • Pronájem prostor – o víkendech je Vám k dispozici 200 m²

Dejte naše služby jako dárek

Máte pořád ten samý problém – sháníte dárky k narozeninám, k výročí, k vánocům, chcete někomu poděkovat nebo jen někoho blízkého potěšit a nevíte si rady? Rádi Vám pomůžeme. Darujte svým blízkým chvíle kdy se budou cítit jako nikdy předtím. Nechte je rozmazlovat v příjemné atmosféře našeho salónu. Darujte vstupenku do krásného snu.

Salon Hair Area pracuje s profesionální vlasovou kosmetikou Wella, Sebastian, Paul Mitchell a Clarins, které si můžete v našem salónu zakoupit.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.