Holendová Tereza - Azereth

Základní informace

Vaš záda, srovnám ráda... Specializuji se na: Dornova metoda, kraniosakrální terapie, Bowenova tlaková masáž, relaxační a uvolňující masáže a masáž plosky nohou. Služby lze využít doma nebo u mě v provozovně.

Kontakty

Ulice Podbrdská 169
Město Příbram
Telefon +420 602 267 872
E-mail azereth.cz@seznam.cz
Web www.azereth.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Holendová Tereza - Azereth? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Dornova metoda:

Jedná se o jemnou manuální terapii, kdy jsou klouby a obratle bezpečně a přesně vráceny zpět do svých původních správných poloh. Vše se děje za aktivní spoluúčasti ošetřovaného. Je to jednoduchá a efektivní možnost pomoci při nejrůznějších potížích a bolestech pohybového aparátu, jako jsou např. bolesti zad, kyčlí, tenisový loket, skolióza, znecitlivění v rukou, atd…

Breussova masáž:

Jde o jemnou masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, vyrovnává jemné posunutí obratlů a tím může vyřešit široké spektrum zdravotních potíží. Většinou se používá po šetření Dornovou metodou, ale lze ji použít i samostatně jako prevenci. Při masáži se používá třezalkový olej.

Bowenova tlaková masáž

Jedná se o velmi jemnou a šetrnou techniku, která specifickým způsobem ovlivňuje především kůži a podkoží. Tělo je zde vnímáno jako celek, bez zaměření na problematické partie. Ošetření je prováděno „Bowenovým pohybem“ (terapeut prsty pohybuje kůží přes sval nebo šlachu, po té vyvine velmi jemný tlak a po krátké čekací době a stále pod stejným tlakem sklouzne s kůží zpět). Pohyby jsou vedeny přes přesně definované body lidského těla v určeném sledu a sestavách. Při této masáži není nutný přímý kontakt s pokožkou a lze provádět i na oblečeném těle. Cílem tohoto typu masáže je optimální vyladění svalové soustavy ošetřovaného organismu s využitím jeho vlastních zdrojů. Tato technika se využívá u mnoha diagnóz a lidí bez rozdílu věku, od malých dětí, přes těhotné ženy až po starší klienty. Výrazného pozitivního ovlivnění organismu lze dosáhnout především v případech, kdy ještě nedošlo ke strukturálním změnám. Je to ideální způsob jak pomoci tělu, aby se uzdravovalo, jako prevence před zdravotními problémy i jako povzbuzení před vyšším výkonem (psychickým i fyzickým).

Klasická masáž:

Jeden z hlavních účinků klasické masáže je uvolnění napjatého svalstva, odstranění únavy, stresu a posílení regenerace organismu, neboť navozuje tělesnou a psychickou rovnováhu. Pravidelným promasírováním těla či nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které jsou způsobeny zkrácením, ztuhlostí a bolestivostí svalstva.

Celková masáž plosky nohy:

Celková masáž (reflexní) plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž, která slouží především k uvolnění nervových drah a nastartování činnosti orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází se ze skutečnosti, že se na chodidlech zobrazuje celé tělo. Nohy jsou jednou z nejcitlivějších částí našeho těla a přestože po nich neustále šlapeme, jsou nejméně hýčkány.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 2 hodiny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 25 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.