Infrakabina Lucie

Základní informace

Infrakabina - Infrasauna podporuje imunitu, hubnutí, detoxikuje, léčí lupénku, ekzémy, snižuje ztuhlost svalů, kloubů, efektivně odstraňuje celulitidu a regeneruje organismus,....Srdečně Vás všechny zvu na den otevřených dveří, který se koná v úterý 17.3. 2015 od 9.00 - 20.00 v nově opraveném zeleném domě Tylova 272. Budete mít možnost prohlédnout si infrakabinu, a dozvědět se o jejich pozitivních účincích. Spolu se mnou se na Vás bude těšit také nový kosmetický salon Hanka - kde se používá přírodní maďarská kosmetika ILCSI, Manikúra-pedikúra Lena a Masáže studio RELAX. Těšíme se na Vás

Kontakty

Ulice Tylova 272
Město Jičín
Telefon ˇ420 605 058 589
E-mail luciethielova@seznam.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Infrakabina Lucie? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ

Krátké vlny infračerveného záření naše tělo ohřejí rychleji. Dlouhovlnné infračervené záření proniká skrz kůži až do buněk v podkoží, kde je efektivně absorbováno. Viditelné světlo je odráženo povrchem kůže. Naproti tomu krátkovlnné infračervené záření je z větší části kůží absorbováno, což má za následek zvyšování její teploty.

Dlouhovlnné záření dokáže proniknout do hloubky přibližně 4 cm. Zde na molekulární úrovni excituje vibrační energii molekul a resonuje s buněčnými frekvencemi. Tkáně se prohřívají, my to však nedokážeme vnímat a to z jednoho prostého důvodu. Naše tělo je schopné vnímat teplo převážně na úrovni pokožky a nikoli toto hluboké prohřívání. Tepelné změny sice nepociťujeme, ale naše tělo to velmi ovlivňuje.

Dlouhovlnné infrazáření pomáhá zvyšovat metabolismus a krevní oběh, snižuje hladinu kyseliny mléčné, která se akumuluje ve svalech a způsobuje bolest při náročné svalové aktivitě, stimuluje produkci endorfinů (tzv. hormonů štěstí), zabíjí některé nebezpečné bakterie a parazity. Co je však nejdůležitější – proniká tkání a detoxifikuje buňky vibracemi iontové vazby, zlepšuje lymfatický a krevní oběh a přitahuje vápník do buněčných membrán, kde je potřebný k léčení. Výše uvedené důvody tedy jasně ozřejmují, proč se v infrasaunách doporučuje používat dlouhovlnného infračerveného záření.

Veškeré teplo, které naše tělo cítí, je přepravováno prostřednictvím infračervených paprsků, ať se jedná o žár kamen, žárovky či tělesné teplo druhého člověka. Infračervená terapie má velmi hluboké kořeny. Znali ji totiž již před třemi tisíci lety ve staré Číně. Konkrétně se jednalo o léčbu přikládáním dlaní na tělo. Každé lidské tělo totiž vyzařuje infračervené záření o vlnové délce od 300 do 5000 nm (právě na tomto principu je založeno fungování tzv. infračervených brýlí, které umožňují vidění ve tmě).

Naše dlaně vyzařuje okolo 800 až 1400 nm. Léčbu přikládáním dlaní znali a znají i indičtí jogíni. Tímto způsobem léči především bolest a únavu očí. Během posledních 25 let se po celém světě uskutečnilo mnoho výzkumů přínosů infračervené terapie, a to zejména v Japonsku a v Číně. Japonsko má v této oblasti velké zásluhy. Byl zde založen spolek složený z týmu vysoce kvalifikovaných odborníků z různých oborů medicíny. Tento tým nazývající se „Japan Society of Infrared Science and Technology“ se zabývá výhradně touto problematikou. Jejich výzkumy potvrzují příznivé účinky infračervené terapie na mnoha zdravotních problémech.

Služby, které poskytujeme

Nejbližší slevy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 23 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

800 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí