Iveta Kopřivová

Základní informace

Poskytování kosmetických služeb.

Kontakty

Ulice Ostřešanská 75
Město Pardubice
Telefon +420 466 634 254
E-mail iveta.koprivova-kc@seznam.cz
Web www.ivetakoprivova.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota 8:00 - 15:30
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Iveta Kopřivová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Již 13 let Vám poskytujeme kosmetické služby vysoké úrovně. Všechny naše kosmetičky jsou odborníky v péči o pleť i o tělo. Prostředí našeho centra jsme pro Vás připravili tak, aby poskytovalo zaručené soukromí pro relaxaci.

Sestavený program kosmetického ošetření zcela vyhovuje všem věkovým skupinám i stavu pleti, ženám i mužům. Pro Vaše pohodlí a úsporu času jsme zavedli novinku se zvýhodněním kombinace služeb: kosmetika + manikúra + pedikúra.

První pohled na člověka nám zůstane v paměti na dlouhou dobu. Jak se chcete zapsat do paměti vašeho okolí? Jestliže v dobrém světle, pak Vám pomůžeme nejen s make-upem a líčením, ale i s vytvořením kompletního osobního stylu. Vždyť právě v této oblasti získalo naše centrum řadu ocenění v českých a evropských soutěžích.

Většinou o nohách moc nepřemýšlíme a přitom právě nohy musí snášet mnohá úskalí, která jim denně připravujeme v podobě otřesů, úzkých bot a zatížení z přibližně 9000 kroků. Proto je důležité jim věnovat důkladnou péči našeho odborníka a speciálních kosmetických produktů. Dopřejte Vašim nohám lázeňský zážitek, který nabízí naše pedikúra.

Ve spolupráci se společností Happy Nails s.r.o. Vám nabízíme odborné školení modelování nehtů s certifikací. Naše školící středisko vám poskytne znalosti manikúry, modelování nehtů a pedikúry, jak po teoretické, tak i praktické stránce pod dohledem zkušených lektorů.

Jsou vítáni všichni zájemci z řad široké veřejnosti, mající zájem o techniku zpevňování a prodlužování nehtů pomocí techniky s UV gely a akrylovou technikou. Výuka probíhá v malých skupinách s maximálním počtem 1 – 2 osoby, což zaručuje maximální pozornost školitele, která je nutná k úspěšnému absolvování školení.

Školné zahrnuje obsáhlá 40-ti stránková praktická skripta, kde naleznete rovněž výukový materiál ke zkouškám a všechny důležité informace z oboru.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.