Jana Fišerová F-M Kontakt

Základní informace

Nabídka kosmetických služeb pro všechny věkové kategorie. Bezbariérový přístup. Ošetření manuální i přístrojové, mikromasáž očního okolí, trvalá na řasy a pod. Přípravky špičkové kvality, české i zahraniční.

Kontakty

Ulice Sadová 606 606
Město Frýdek-Místek
Telefon +420 603 770 115, +420 558 623 384
E-mail fiserovaf-m@post.cz
Web www.fiserova-fm.cz/kosmetika

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Jana Fišerová F-M Kontakt? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V kosmetickém salonu ve Frýdku–Místku, Sadová 606, 4. patro /u hlavní pošty/, provádím kosmetická ošetření a také ráda poradím s výběrem krémů i s líčením. Pracovní doba je podle objednávek, upřednostním dobu, která se hodí právě Vám. pracuji též v sobotu a v neděli.

Absolvovala jsem řadu školení u španělské firmy Primavera Andorrana a izraelské firmy Christina. Jsem také držitelkou certifikátu, který mě opravňuje k práci se špičkovou francouzskou kosmetikou GERnétic.

Jaká kosmetická ošetření si můžete objednat? Povrchové a hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž obličeje, krku a dekoltu, ošetření poprsí, peeling, obličejové masky, mikromasáž očního okolí, přístrojová ošetření, trvalou na řasy, úpravu obočí, barvení obočí a řas, chemický peeling, poradenství, programové kúry /nabídka služeb a používané kosmetiky se neustále rozšiřuje a mění v závislosti na absolvovaných školeních a dostupnosti kosmetických přípravků./

Cena za kosmetické ošetření se odvíjí od aktuálního ceníku a druhu použité kosmetiky, ale je vždy předem projednána s klientkou. Každá pleť je jiná a každá klientka potřebuje individuální a jedinečnou péči. V úvahu samozřejmě beru i finanční možnosti zákaznice, proto upřednostňuji cenu smluvní. Přípravky které používám se vyznačují špičkovou kvalitou a maximální účinností a snášenlivostí pro každou věkovou kategorii.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 11 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 22 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí