Kateřina Divišová - pmakeup

Základní informace

Permanentní make-up, microblading obočí - strojkem i čepelkami, 3D obočí, technika ombre powder brows - stínované, fluffy brows (tzv. načechraný vzhled), PM linek horní i dolní a PM rtů včetně stínování. Dále nabízím luxusní kosmetická ošetření kosmetikou Phyris a Casmara - efekt již po první aplikace. Kosmetiku je možné u mne i zakoupit včetně bezkonkurenčních masek CASMARA.

Kontakty

Ulice Wellnerova 1322/3c
Město Olomouc
Telefon +420 777 084 663
E-mail delfinek@seznam.cz
Web www.pmakeup.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kateřina Divišová - pmakeup? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Permanentní make-up

Je to mikroimplantace pigmentu do vrchní vrstvy pokožky, tzv. permanentní líčení na dobu 3–5 let a to dle intenzity barvy, která je aplikována. Zákrok se provádí pomocí jemné jehly přičemž se přírodní barvivo dostává 0,2mm pod kůži. Je minimálně bolestivý vzhledem k používání speciálních anestetik před a v průběhu celé aplikace PM. Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy Vaší tváře a skrýt její nedostatky.

Velmi přirozený vzhled, umožní vypadat dobře v přírodě, u vody a při jakémkoli sportu a je vhodný pro ženy které se nerady líčí. PM dokáže pomoci ženám i s atypickými problémy – tvaru obočí, rtů i očí a vrátit jim zpět jejich seběvědomí. Je známé že každá polovina obličeje je jiná, tudíž je pro některé z nás velmi obtižné až nemožné si namalovat obě strany stejně, ať je to obočí, rty či linky a přemalováváme si je i několikrát. S permanentem se žena ráno vzbudí upravená a spokojená Permanentní make-up vám v tomto směru pomůže a zachrání i hodinu času každý den. PM ovšem není doménou pouze žen, je vhodný a nyní často aplikován i na muže.

Kosmetická ošetření provádím celou škálu. Užívám jen ty nejlepší značky, kde výsledky jsou znát už po prvním ošetření. Phyris a Casmara. Dopřejte si luxus!

Nejbližší slevy

–25 %

Lash lifting

Lash lifting

750 Kč končí za 11 dní
–21 %

4D/...D objemové prodloužení řas

4D/...D objemové prodloužení řas Glamour Lashes

2200 Kč končí za 11 dní
–20 %

2D/3D objemové prodloužení řas

2D/3D objemové prodloužení řas Glamour Lashes

1200 Kč končí za 11 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde