Kadeřnictví 100 CZK - Zlín

Základní informace

Kadeřnictví 100 CZK je největší síť kadeřnických salonů po celé České republice s příjemným ceníkem a kvalitou, která se Vám bude líbit.

Kontakty

Ulice Tyršovo nábř. 5496
Město Zlín
Telefon +420 772 000 100
E-mail o.karasev@100czk.cz
Web 100czk.cz/pobocky/zlin/tesco

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kadeřnictví 100 CZK - Zlín? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kvalita & Dobrá cena

Proč Kadeřnictví 100 CZK vzniká v různých obchodních parcích a centrech? Povíme Vám! Protože jsme mix dobré kvality a příjemné ceny. Lehce srozumitelní ceník je to, co nás odlišuje od konkurentů – již od začátku víte kolik zaplatíte.

Profesionální kosmetika a prostředí

Pro to aby v salonech Kadeřnictví 100 CZK se dobře střihalo, jsme vybudovali komfortní prostředí, zajistili kvalitní řady profesionální kadeřnické kosmetiky. Kosmetiku jsme vybírali pečlivě a tak, aby byla co nejblíž českému vlasu a také zároveň, aby příjemně voněla. Jo! V naších pobočkách taky se dá koupit produkty, které používáme ve své práci! Není to přece super? :-)

Skvělé umístění salonů!

Abychom Vám byli co nejbližší, umístili jsme salony Kadeřnictví 100 CZK v obchodních centrech jako Tesco, Globus, Kaufland, Albert, Billa atd. Ohromná výhoda je v tom, že vždy jsme bliž zastávky nebo stanice metra!

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde