Kentoya Fitness

Základní informace

Prostorné Fitness centrum kompletně vybavené od firmy Grun, cardio zona Kettler, osobní trenéři, poradenství v oblasti výživy, solární studio. Sportovní masáže Miloše Churánka a profesionální zařízení pro lymfatickou tlakovou masáž.

Kontakty

Ulice Topolová 2916/14
Město Praha
Telefon +420 777 775 621
E-mail info@kentoyafitness.cz
Web www.kentoyafitness.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 22:00
úterý 7:00 - 22:00
středa 7:00 - 22:00
čtvrtek 7:00 - 22:00
pátek 7:00 - 22:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kentoya Fitness? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Co nabzíme:

  • moderně vybavenou posilovnu 400m2
  • tréninkové plány, stepry
  • stacionární kola
  • osobního trenéra, poradenství
  • dietní programy, výživa
  • solární studio – nabízí profesionální přístroje s vysokým opalovacím výkonem. Turba zajišťují krátké opalovací časy a pohodlí při opalování je podpořeno klimatizací a hudbou. Obě solária mají obličejové zařiče pro intenzivní opálení, které se v případě potřeby dají vypnout.

Lymfoven – přístroj pro sekvenční tlakovou drenáž lymfatického systému

Přístroj je určen pro léčbu mízních (lymfatických) otoků, žilní nedostatečnosti, dále je vhodný jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin a mnohá další onemocnění lymfatického systému.

Velké uplatnění má také v kosmetice (celulitida, kosmetická úprava hýždí, atd.). Přístroj je také vhodnou pomůckou při rehabilitaci a regeneraci sportovců a osob po fyzické námaze. Přístroj se skládá z vlastního přístroje a drenážních návleků na horní nebo dolní končetinu.

Návleky jsou vícekomorové, aby umožnily intermitentní drenáž končetiny. Princip činnosti spočívá v postupném nafukování jednotlivých komor drenážního návleku dle zadaného programu. Používané drenážní tlaky se pohybují od 25 mm Hg do 60 mm Hg.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.