Klinika oční a estetické chirurgie

Základní informace

Laserem korigujeme dalekozrakost, krátkozrakost, astigmatismus, presbyopii. Nejmodernější metody Lasik, EpiLasik a UltraLasik. Individuální wavefront technologie. Ambulantní operace šedého zákalu s implantací multifokálních čoček. Tradice od r. 1991.

Kontakty

Ulice Slovenská 5184
Město Zlín
Telefon +420 577 212 286
E-mail info@klinikazlin.cz
Web www.klinikazlin.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 15:30
úterý 7:00 - 15:30
středa 7:00 - 15:30
čtvrtek 7:00 - 15:30
pátek 7:00 - 15:30
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Klinika oční a estetické chirurgie? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Co děláme

Klinika se specializuje na laserové korekce všech typů dioptrických vad, mikrochirurgii šedého zákalu a estetickou chirurgii.

Náš kolektiv se řídí těmito zásadami:

Blaho pacienta a jeho spokojenost je pro nás prioritou. Neslibujeme nesplnitelné. Při volbě optimálního operačního postupu aktivně spolupracujeme s každým pacientem. Nabízíme jen prověřené metody. Vše ve vysoké kvalitě a v souladu se světovými trendy.

Naše zkušenosti a garance

Zárukou kvality poskytované péče jsou dlouholeté osobní zkušenosti přednosty kliniky, doc. MUDr. Mgr. Zdeňka Smečky, CSc., který osobně provádí všechny laserové korekce a operace šedého zákalu.

Od roku 1991 až dosud korigoval laserem dioptrickou vadu u více jak 23 tisíc pacientů, což jej řadí do top ten Evropy. Jako první v Česku a ve střední Evropě provedl korekci krátkozrakosti (1991), dalekozrakosti (1993) a kombinovaného astigmatizmu (1994). Má také dlouholeté zkušenosti s mikrochirurgií šedého zákalu, dosud operoval na 17 000 pacientů s tímto očním onemocněním.

Docent Smečka řídí desetičlenný kolektiv s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti diagnostiky a léčby dioptrických vad a dalších očních onemocnění a vysoce erudovaný v oblasti estetické chirurgie.

Naším krédem je spolehlivost, důvěryhodnost a vědomí osobní odpovědnosti.

Nejbližší slevy

BLON ČTVRTEK

Každý čtvrtek oslavujeme blond odstíny. Vítané jsou všechny…

končí zítra
–32 %

Akční ošetření mladé pleti

Sleva až 380 Kč na 910ti minutové ošetření mladé pleti

820 Kč končí za 20 dní
–25 %

Zdarma parafínový zábal

Pedikúra zdarma parafínový zábal

450 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde