Klinika oční a estetické chirurgie

Základní informace

Laserem korigujeme dalekozrakost, krátkozrakost, astigmatismus, presbyopii. Nejmodernější metody Lasik, EpiLasik a UltraLasik. Individuální wavefront technologie. Ambulantní operace šedého zákalu s implantací multifokálních čoček. Tradice od r. 1991.

Kontakty

Ulice Slovenská 5184
Město Zlín
Telefon +420 577 212 286
E-mail info@klinikazlin.cz
Web www.klinikazlin.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 15:30
úterý 7:00 - 15:30
středa 7:00 - 15:30
čtvrtek 7:00 - 15:30
pátek 7:00 - 15:30
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Klinika oční a estetické chirurgie? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Co děláme

Klinika se specializuje na laserové korekce všech typů dioptrických vad, mikrochirurgii šedého zákalu a estetickou chirurgii.

Náš kolektiv se řídí těmito zásadami:

Blaho pacienta a jeho spokojenost je pro nás prioritou. Neslibujeme nesplnitelné. Při volbě optimálního operačního postupu aktivně spolupracujeme s každým pacientem. Nabízíme jen prověřené metody. Vše ve vysoké kvalitě a v souladu se světovými trendy.

Naše zkušenosti a garance

Zárukou kvality poskytované péče jsou dlouholeté osobní zkušenosti přednosty kliniky, doc. MUDr. Mgr. Zdeňka Smečky, CSc., který osobně provádí všechny laserové korekce a operace šedého zákalu.

Od roku 1991 až dosud korigoval laserem dioptrickou vadu u více jak 23 tisíc pacientů, což jej řadí do top ten Evropy. Jako první v Česku a ve střední Evropě provedl korekci krátkozrakosti (1991), dalekozrakosti (1993) a kombinovaného astigmatizmu (1994). Má také dlouholeté zkušenosti s mikrochirurgií šedého zákalu, dosud operoval na 17 000 pacientů s tímto očním onemocněním.

Docent Smečka řídí desetičlenný kolektiv s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti diagnostiky a léčby dioptrických vad a dalších očních onemocnění a vysoce erudovaný v oblasti estetické chirurgie.

Naším krédem je spolehlivost, důvěryhodnost a vědomí osobní odpovědnosti.

Nejbližší slevy

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za 26 dní
1999 Kč

Brazilský keratin

Brazilský keratin

1999 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde