Kosmetické studio Ivany Jungwirtové Chrudim

Základní informace

V kosmetickém salonu Ivany Jungwirtové v Chrudimi nabízí svým zákaznicím profesionální kosmetické služby v oblasti péče o pleť, manikúry, nehtové modeláže a aplikace permanentních řas. Pracujeme s profesionálními přístroji a kosmetikou Renlive.

Kontakty

Ulice Cereghettiho 293
Město Chrudim
Telefon +420 724 115 857
E-mail ivana.jungwirtova@seznam.cz
Web www.kosmetika-ivana.cz

Otevírací hodiny

pondělí 6:00 - 22:00
úterý 6:00 - 22:00
středa 6:00 - 22:00
čtvrtek 6:00 - 22:00
pátek 6:00 - 22:00
sobota 6:00 - 22:00
neděle 6:00 - 22:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetické studio Ivany Jungwirtové Chrudim? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Služby

Celkové ošetření pleti Celkové ošetření pleti začíná odlíčením, napářkou, hloubkovým čištěním pleti. Pro lepší regeneraci a relaxaci následuje masáž obličeje, krku a dekoltu. Na uvolněnou a připravenou pleť aplikujeme aktivní látku a pleťovou masku. Celá procedura končí nanesením krému a korekcí obočí.

Chemický peeling Velmi efektivně odstraňuje vrásky, drobné jizvy, pigmentové skvrny a další známky stárnutí. Dokonale omladí pleť. Počet doporučených ošetření minimálně 5, cca 1× za týden.

Profesionální přístroje V našem salonu používáme dva profesionální přístroje EPILMAX 500 G – LIGHT a IONO BASE +. Díky těmto přístrojům poskytujeme vám, našim zákaznicím, špičkovou péči. Zaškolení a ošetření přístroji probíhá pod záštitou MUDr. Zlatky Takácsové.

Nehtová modeláž Díky nehtové modeláži a vkusnému zdobení se mohou vaše ruce stát opravdovým šperkem. NOVINKA! Airbrush pro vaše nehty Horká novinka v Chrudimi! Nyní vaše nehty zkrášlí nástřik barvy technikou airbrush.

Manikúra Základní procedura zahrnuje úpravu tvaru a délky nehtů a kůžičky, masáž rukou, bezbarvý lak a ošetření krémem. Japonská manikúra P-Shine je speciální péče o přírodní nehty, která zvyšuje jejich pevnost a pružnost a zdobí je vysokým leskem. Přirozený a čistý vzhled nehtů dosáhnete francouzským lakováním, při kterém se na konečky nehtů aplikuje bílá barva a ruce pak působí velmi upraveně.

NOVINKA – manikúra s potažením přírodního nehtu natur gelem. Tato procedura je vhodná na zpevnění přírodního nehtu v tenké vrstvě. Nepiluje se, vydrží až tři týdny. Nehet je přirozeně tenký a vypadá jako nalakovaný.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie